بازدید: 24

آزار و اذیت جنسی زنان آمریکایی در محیط کار؛ سالانه ۵ میلیون زن در محیط کار مورد آزار جنسی قرار می‌گیرد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1878698
بعد از به راه افتادن جنبش #Me Too در شبکه‌های اجتماعی در خصوص آزار و اذیت جنسی زنان در محیط کار، شمار قابل ملاحظه‌ای از زنان آمریکایی همچنان در محیط‌ های اداری مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند.
نتایج جدید آزار و اذیت جنسی زنان آمریکایی در محیط کار/سالانه ۵ میلیون زن مورد آزار جنسی در محیط کار قرار می گیردبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، نتایج یک نظرسنجی از میان ۳۲۱۳ نفر از کارمندان تحصیل کرده در آمریکا نشان می دهد از هر سه زن کارمند که در محیط های اداری مشغول به کار هستند یک زن آزار جنسی را تجربه کرده‎اند.

نتایج این نظرسنجی نشان می دهد ۷۲ درصد از زنان آمریکایی در محیط کار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند.

بنابر گزارش‎ها، از هر ۵ زن کارمندی که در محیط رسانه مشغول به کار بوده است ۲ نفر از سوی همکاران خود مورد اذیت و آزار قرار گرفته بودند.

در سال ۲۰۱۷ پس از آنکه تهیه کننده معروف آمریکایی " هارون واینستین " حداقل ده‎ها زن را موضوع آزار جنسی قرار داده بود، این موضوع به یک مسئله ملی در آمریکا تبدیل شد.

انتشار این خبر باعث شد تا جنبش #Me Too به راه بیفتد و شمار بسیاری از زنانی که در محیط های مختلف مشغول به کار بودند در مورد این موضوع اظهارنظر کنند.

به گزارش بیزینس اینسایدر، داده های ملی آمریکا نشان می دهد سالانه در حدود ۵ میلیون زن در محیط کار خود مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند، این در حالی است که از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ دولت آمریکا و فدرال تنها ۹۲۰۰ مورد را گزارش
 
این گزارش در بخش دیگری می‎گوید که بیش از نیمی از شرکت های آمریکایی بعد از به راه افتادن جنبش #Me Too سیاست های مربوط به آزار و و اذیت جنسی را مورد بررسی مجدد قرار داده‎اند.

انتهای پیام/

آزار و اذیت جنسی زنان آمریکایی در محیط کار؛ سالانه ۵ میلیون زن در محیط کار مورد آزار جنسی قرار می‌گیرد
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها