بازدید: 49

قیمت دلار، قیمت سکه، قیمت طلا و نرخ انواع ارز در بازار امروز؛ ۵ تیر ۹۸

منبع : فرارو کد خبر: 1874106
در جداول زیر با جدیدترین قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و نرخ انواع ارز با فرارو همراه باشید. سکه در بازار امروز: ۴۶,۱۵۰,۰۰۰ تومان و دلار در بازار ۱۳۳۰۰ تومان قیمت‌گذاری شدند

قیمت دلار، قیمت سکه، قیمت طلا و نرخ انواع ارز در بازار امروز؛ ۵ تیر ۹۸

فرارو- "سکه تمام بهار آزادی" در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و طلای ۱۸عیار هم ۴۳۶ هزار تومان ارزش گذاری شده است.

قیمت سکه در بازار آزاد

امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز قبل، به قیمت ۴ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۷۹ هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۹۶ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۶۷ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۱۹ هزار تومان فروخته می شود.

قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۶ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار های جهانی با قیمت ۱۳۴۱.۵ دلار معامله می شود.

قیمت دلار در طرافی بانک ها

صرافی های بانک ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۳ هزار تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می کنند.

برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها، ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان است.

قیمت سکه در اتحادیه طلا  و جواهر

در همین حال و براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۶۱۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۴۰۰ هزار تومان معامله می شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۳ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۰۸ دلار قیمت خورد.

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز چهارشنبه ۵ تیر ۹۸
نوع قیمت روز معاملاتی گذشته (ریال) قیمت امروز (ریال)
مثقال طلا
۱۹,۱۰۰,۰۰۰
۱۸,۷۹۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۴,۴۰۹,۲۳۰
۴,۳۳۷,۶۷۰
سکه جدید
۴۷,۱۵۰,۰۰۰
۴۶,۱۵۰,۰۰۰
سکه قدیم
۴۵,۲۰۰,۰۰۰
۴۴,۰۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۳,۵۰۰,۰۰۰
۲۳,۴۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۵,۵۰۰,۰۰۰
۱۵,۳۰۰,۰۰۰
سکه گرمی
۹،۸۰۰،۰۰۰
۹,۷۰۰,۰۰۰
انس طلا ۱۴۲۴ دلار
۱۴۰۸ دلار
 
قیمت دلار، قیمت سکه، قیمت طلا و نرخ انواع ارز در بازار امروز؛ ۵ تیر ۹۸ جزئیات قیمت دلار و انواع ارز در بازار امروز چهارشنبه 5 تیر 98

صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز چهارشنبه پنجم تیر با ۱۵۰ تومان کاهش نسبت به نرخ های پایانی سه شنبه، ۱۳ هزار  تومان اعلام کرد. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار ۹۰۰ تومان خریداری می کنند.

قیمت فروش یورو، نیز در صرافی های بانک ها ۱۵۰ تومان کاهش داشت و ۱۴ هزار ۹۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۴ هزار ۸۰۰ تومان است.
 
اما قیمت ارز مبادله ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (چهارشنبه پنج تیر ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۳ هزار و ۲۸۶ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۶۹۵ ریال ارزش گذاری شد.

قیمت دلار و سایر ارزهای رایج در بازار آزاد

مظنه دلار
۱۳۳۰۰
یورو
۱۵۱۰۵
درهم امارات
۳۶۲۰
پوند
۱۶۸۵۰
دلار کانادا
۱۰۰۸۵
لیر ترکیه
۲۲۹۰
دلار استرالیا
۹۲۶۰
یوان چین
۱۹۳۰

 


قیمت دلار، قیمت سکه، قیمت طلا و نرخ انواع ارز در بازار امروز؛ ۵ تیر ۹۸
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها