بازدید: 12

کشف ۴ تن و ۶۲۰ کیلو انواع موادمخدر در سمنان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1873412
جانشین فرمانده انتظامی استان با اعلام کشف ۴ تن و ۶۲۰ کیلو انواع موادمخدر در ۳ ماهه نخست سال جاری از اعتیاد به عنوان سرمنشاء بسیاری از معضلات اجتماعی یاد کرد.

کشف ۴ تن و ۶۲۰ کیلو انواع موادمخدر در سمنانبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ "عبداله حسنی"به تشریح بخشی از عملکرد فرماندهی انتظامی استان در مبارزه با سوداگران مرگ پرداخت و گفت: اعتیاد به موادمخدر سرمنشاء بسیاری از جرایم و معضلات در جامعه است به گونه ای که نزدیک ۷۰ درصد سارقانی که در استان سمنان دستگیر شده اند، معتادان به موادمخدر هستند.

وی با اشاره به اینکه موادمخدر از هر نوعی که باشد، خطری جدی برای امنیت جامعه است، اظهار داشت: اعتیاد زمینه ساز حرکت معتاد به سوی ارتکاب هر نوع جرم و ناهنجاری است به شکلی که در برخی موارد منجر به بروز جرایم خشنی همچون قتل می شود.

این مقام انتظامی از برخورد قاطع و مستمر پلیس با سوداگران مرگ خبر داد و گفت: برای برچیدن بساط این بلای خانمانسوز از تمام امکانات و توانمندی های خود استفاده می کنیم.

سرهنگ حسنی در ادامه این گفتگو خاطر نشان کرد: با تلاش و پیگیری های ماموران انتظامی استان سمنان در ۳ ماهه نخست سال جاری ۴ تن و ۶۲۰ کیلو انواع موادمخدر کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۶۰ درصد افزایش یافته است.

وی از دستگیری ۷۷۱ نفر در همین خصوص خبر داد و گفت: ۲۳۴ نفر از این افراد، خرده فروشان موادمخدر بودند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه برای پیشگیری از ابتلای جوانان به اعتیاد باید آموزش همگانی در جامعه توسعه یابد از برنامه ریزی منسجم پلیس در این راستا خبر داد و گفت: با توجه به این رویکرد نزدیک به ۷ هزار نفر به ویژه نوجوانان و جوانان در ۳ ماهه نخست امسال تحت آموزش های پیشگیرانه پلیس قرار گرفته اند.

منبع: پایگاه خبری پلیس

انتهای پیام/


کشف ۴ تن و ۶۲۰ کیلو انواع موادمخدر در سمنان
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها