بازدید: 61

رکورد سوددهی بازی‌های المپیک تابستانی در سال 2028 شکسته می‌شود

منبع : تابناک کد خبر: 1872074
شهردار لس آنجلس، میزبان بازی‌های المپیک تابستانی 2028 گفت: این مسابقات یک میلیارد دلار سود خواهد داشت که رکورد جدیدی محسوب می‌شود.

به گزارش فارس به نقل از رویترز، اریک گارستی، شهردار لس آنجلس گفت بازی های المپیک تابستانی 2028 که در لس آنجلس برگزار خواهد شد رکود سوددهی این بازی ها را خواهد زد و حداقل یک میلیارد دلار سود دربر خواهد داشت.

وی افزود: استفاده از سالن های ورزشی موجود در این شهر هزینه ها را کاهش خواهد داد و در عین حال، فروش بلیت و اسپانسرگیری از پیش بینی های فعلی است که به لس انجلسکمک می کند تا در تله بدهکار شدن که برخی از شهرهای میزبان در آن افتاده اند، گیر نیفتد.

وی با اشاره به دوباری که این شهر میزبانی مسابقات را بر عهده گرفته است، گفت: «ما در سال 1932 یکی میلیون دلار و در سال 1984، مبلغ 250 میلیون دلار سود کردیم.»

«من فکر می کنم ما در سال 2028، حداقل یک میلیارد دلار سود داشته باشیم.»

گارستی گفت این پول برای حمایت از ورزش جوانان در این شهر برای دهه های آتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

به گزارش فارس، کمیته برگزاری بازی های المپیک 2028 پیش از این، از افزایش هزینه های این دوره تا پایان مسابقات خبر داده بود.

بر اساس اعلام کمیته سازماندهی بازی های المپیک 2028، هزینه بازی ها به 6.88 میلیارد دلار افزایش یافته است. این هزینه 1.36 میلیارد دلار بیشتر از هزینه ابتدایی است که اعلام شده بود.


رکورد سوددهی بازی‌های المپیک تابستانی در سال 2028 شکسته می‌شود
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها