بازدید: 12

توضیحات تکمیلی پلیس در خصوص درگیری پارک تهرانپارس/ برخورد با مامور خطاکار و سلب موقعیت وی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1871179

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت از برخورد قاطع پلیس با مامور خطاکار در پرونده پارک تهرانپارس خبر داد.

توضیحات تکمیلی پلیس در خصوص درگیری پارک تهرانپارس/ برخورد با مامور خطاکار و سلب موقعیت ویسرهنگ عبدالوهاب حسنوند سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره پرونده پارک تهرانپارس اظهار کرد: در تاریخ ۹۸/۰۴/۰۱ گزارشی به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس مبنی بر اینکه چند دختر و پسر در پارک و مقابل انظار عمومی اقدام به رقص و پایکوبی و برداشتن روسری کرده و رفتار های نامتعارفی در محل داشتند.

وی افزود: ماموران پلیس با حضور در محل مذکور و انجام ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر، افراد را دعوت به آرامش کردند.

سرهنگ حسنوند تصریح کرد: پس از آن یکی از مامورانی که در محل حضور داشت پس از امر به معروف و نهی از منکر با هتاکی و بی احترامی یکی از خانم های حاضر در صحنه شد که پلیس دوباره آن ها را با انجام امر به معروف و نهی از منکر به آرامش دعوت کرد.

بیشتر بخوانید: ماجرای پارک پلیس در منطقه تهران پارس

وی افزود: پس از انجام این امور توسط مامور پلیس، باز هم دختر جوان به هتاکی پرداخت و با سیلی زدن بر صورت مامور پلیس و برداشتن عینک از روی صورت وی نسبت به شکستن آن اقدام کرد.

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: پس از آن مامور پلیس کنترل خود را برای یک لحظه از دست داده و با فرد مذکور درگیر می شود که در پی این عمل با دستور فرمانده انتظامی تهران بزرگ، بازرسان ویژه پلیس به محل اعزام و در لحظه با مامور خطاکار برخورد قاطع کرده و از وی سلب موقعیت می شود.

وی افزود: با این مامور پلیس خطاکار طبق مقررات برخورد خواهد شد، چرا که معتقدیم پلیس در همه حال باید سعه صدر داشته و در حوادث این چنینی خود را کنترل کند.

سرهنگ حسنوند در پاسخ به این سوال که چرا در همان لحظه که گزارش به دست پلیس رسیده است، مامور خانم به محل اعزام نشده است؟ گفت:  در گزارش های اولیه عنوان شده بود که عده ای در پارک مذکور رفتارهای نامتعارف و ناهنجار از خود نشان می دهند که سریعا ماموران پلیس به محل اعزام شدند و در زمان مواجهه با این افراد، به دلیل نوع برخورد آن ها دیگر مجالی برای اعزام مامور خانم نبود.

انتهای پیام/


توضیحات تکمیلی پلیس در خصوص درگیری پارک تهرانپارس/ برخورد با مامور خطاکار و سلب موقعیت وی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها