بازدید: 41

گزارش اقدامات سازمان جوانان هلال احمر در جریان سیل اعلام شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1869232
رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: هریک از جوانان امدادی هلال احمر ۷ الی ۸ خانواده را برای خدمت رسانی و تسهیل گری در اختیار قرار دادند.

گزارش اقدامات سازمان جوانان هلال احمر در جریان سیل اعلام شدبه گزارش خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، شهاب الدین صابونچی رئیس سازمان جوانان هلال احمر صبح امروز (دوشنبه سوم تیرماه) در هفتاد و سومین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان در شرح گزارشات کمک رسانی سازمان جوانان هلال احمر به مناطق سیل زده اظهار کرد: پیش بینی برنامه های پایگاه های هلال احمر در ایام نوروز ۹۸ به علت وقوع سیل تغییر کرد و این پایگاه ها تبدیل به پایگاه هایی برای آگاه سازی، آموزش و جلب مشارکت بود.

وی با بیان اینکه در جریان سیل بیش از ۳۰ هزار اعضای سازمان جوانان هلال احمر فعالیت کردند ادامه داد: در این زمینه گروه های مختلف از جمله طلاب در جریان کمک رسانی و پاک سازی منازل زلزله زدگان اقداماتی انجام دادند.

صابونچی گفت: در این جریان ۱۶ استان به عنوان استان معین درگیر پشتیبانی سیل بودند.

وی با بیان اینکه بعد از وقوع سیل تقاضا برای عضویت در سازمان جوانان هلال احمر در میان جوانان افزایش یافت، مطرح کرد: جوانان هلال احمر در جریان سیل حتی اموری که ذات هلال احمر نبود را نیز انجام دادند.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر افزود: در پلدختر ۲۵۰۰ تیم جوانان مشغول فعالیت بودند و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در جهت حمایت روانی و اجتماعی سیل زدگان انجام می دادند.

صابونچی عنوان کرد: سازمان جوانان با کمک گرفتن از بخش خصوصی به سیل زدگان بسته های کمک های اولیه لوازم تحریر و بسته های امدادی توزیع کرد.

وی با بیان اینکه با همکاری وزارت ورزش و جوانان و هلال احمر هفته جوان به سیل زدگان پرداخت شد، گفت: در یک شب با حضور جوانان ۲ میلیارد تومان به جهت کمک رسانی به سیل زدگان جمع شد.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با بیان اینکه هم اکنون جوانان امدادی این سازمان تعدادی از خانواده های سیل زدگان را تحت پوشش خود قرار دادند، افزود: هریک از جوانان امدادی هلال احمر هفت الی هشت خانواده را برای تسهیل گری در اختیار قرار دادند.

صابونچی افزود: در طرح مهر تا مهر تعدادی کتاب و اسباب بازی از کتابفروشی های کشور خریداری شد تا در دهه کرامت توسط جوانان هلال احمر با حضور چهره های فرهنگی و ورزشی بین سیل زدگان مناطق مختلف کشور توزیع شود.

انتهای پیام/


گزارش اقدامات سازمان جوانان هلال احمر در جریان سیل اعلام شد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

گزارش فیش‌های حقوقی به دولت رفت

گزارش فیش‌های حقوقی به دولت رفت

گزارشگر دادگاه مصدق درگذشت+عکس

گزارشگر دادگاه مصدق درگذشت+عکس

گزارش تمرین پرسپولیس/ گلزنی جونیور در روز تولد علیپور

گزارش تمرین پرسپولیس/ گلزنی جونیور در روز تولد علیپور

گزارش تمرین استقلال/ بازگشت دیاباته، چشمی و اسماعیلی

گزارش تمرین استقلال/ بازگشت دیاباته، چشمی و اسماعیلی