بازدید: 9

انجام نخستین پرواز از ترمینال سلام

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1864776
مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از انجام نخستین پرواز ترمینال سلام توسط این شرکت هواپیمایی خبر داد و گفت: این پرواز صبح امروز به مقصد دوبی انجام شد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، تورج دهقانی زنگنه با اشاره به انجام نخستین پرواز ترمینال سلام توسط ایران ایر اظهار کرد: این پرواز امروز صبح از فرودگاه ترمینال سلام فرودگاه حضرت امام به مقصد دوبی انجام شد.

وی ادامه داد: این پرواز ها ادامه دارد و سعی می کنیم بخشی از پرواز های داخلی را نیز به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل کنیم.

زنگنه درباره برنامه هما برای انتقال سایر پرواز ها به ترمینال سلام گفت: به تدریج تعداد پرواز ها زیاد خواهد شد. هم اکنون در حال برنامه ریزی برای انجام پرواز های حج هستیم و پس از پایان این پرواز ها برای انتقال سایر پرواز ها به ترمینال سلام برنامه ریزی خواهیم کرد.

گفتنی است: پرواز IR ۶۵۸ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به مقصد دوبی، صبح امروز از ترمینال سلام انجام شد. این پرواز که توسط ایرباس A. ۳۲۱ ایران ایر با رجیستر EP-IFA انجام شد، ۸:۱۵ دقیقه صبح فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک کرد و ساعت ۹:۴۵ دقیقه در فرودگاه دوبی به زمین نشست.
 
انتهای پیام/

انجام نخستین پرواز از ترمینال سلام
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها