بازدید: 8

نخستین پرواز از ترمینال «سلام» انجام شد

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1864473
مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از انجام نخستین پرواز ترمینال سلام توسط این شرکت هواپیمایی خبر داد و گفت: این پرواز صبح امروز به مقصد دوبی انجام شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از سازمان هواپیمایی کشوری؛ تورج دهقانی زنگنه، با اشاره به انجام نخستین پرواز ترمینال سلام توسط ایران ایر گفت: این پرواز امروز صبح از فرودگاه ترمینال سلام فرودگاه حضرت امام به مقصد دوبی انجام شد.
وی ادامه داد: این پرواز ها ادامه دارد و سعی می کنیم بخشی از پرواز های داخلی را نیز به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل کنیم.
زنگنه درباره برنامه هما برای انتقال سایر پرواز ها به ترمینال سلام گفت: به تدریج تعداد پرواز ها زیاد خواهد شد. هم اکنون در حال برنامه ریزی برای انجام پرواز های حج هستیم و پس از پایان این پرواز ها برای انتقال سایر پرواز ها به ترمینال سلام برنامه ریزی خواهیم کرد.
گفتنی است: پرواز IR ۶۵۸ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به مقصد دوبی، صبح امروز از ترمینال سلام انجام شد. این پرواز که توسط ایرباس A ۳۲۱ ایران ایر با رجیستر EP-IFA انجام شد، ۸:۱۵ دقیقه صبح فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک کرد و ساعت ۹:۴۵ دقیقه در فرودگاه دوبی به زمین نشست.


نخستین پرواز از ترمینال «سلام» انجام شد
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها