بازدید: 24

همسر و فرزندان استراماچونی در انتظار مهیا شدن خانه در تهران/ سرمربی استقلال برای کار بلند مدت به ایران آمده است/ استراماچونی یک ایتالیایی خانواده دوست

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1863300
خانواده سرمربی ایتالیایی استقلال برای آمدن به ایران شگفت‌زده و خوشحال هستند. آنها به احتمال زیاد برای اقامت دائم به تهران می‌آیند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی باشگاه استقلال قصد دارد خانواده خود را برای اقامت به ایران بیاورد.

سرمربی سابق اینتر پس از توافق با مسئولان استقلال، موضوع محل اقامت خود در تهران را مشخص نکرد. ظاهرا دو طرف توافق کردند این مسئله پس از حضور مرد ایتالیایی در ایران و دیدن امکانات و شرایط شهر تهران، مشخص شود.

در حال حاضر استراماچونی و دستیارانش در هتل اقامت دارند اما باشگاه در تلاش است تا خانه ای مناسب برای زندگی خانواده سرمربی مطرح خود مهیا کند. البته ممکن است تا مشخص شدن خانه و اسقرار مربیان ایتالیایی، استراماچونی و دستیارانش موقت به یک هتل آپارتمان مجهز و با امکانات منتقل شوند تا خدمات بهتری به آنها داده شود.

پس از انتخاب خانه و استقرار سرمربی ایتالیایی استقلال در آن، خانواده استراماچونی برای حضور کنار استراماچونی به ایران می آیند. فعلا فرزندان آقای سرمربی خردسال هستند و رفتن به مدرسه و کلاس درس، مانع حضور آنها در ایران نیست.

پس از معارفه استراماچونی به عنوان سرمربی استقلال، همسر او در صفحه اش در یکی از شبکه های اجتماعی از حضور خود و فرزندانش در ایران با خوشحالی یاد کرد و نوشت که درباره ایران تحقیقات زیادی انجام داده و از اینکه فوتبال آنها را به کشوری دیگر می برد تا با فرهنگ غنی مردم ایران آشنا شوند، شگفت زده است. در این چند روز که استراماچونی در ایران حضور داشته، از خونگرمی و برخورد خوب مردم ایران و هواداران استقلال به همسرش گفته تا او برای آمدن به ایران و زندگی در تهران مشتاق شود.

همسر سرمربی استقلال در یک سایت ایتالیایی با محوریت نوزادان و کودکان کار می کند که به دلیل فعالیت روی سایت، می تواند از تهران هم بخشی از کار خود را پیش ببرد و به صورت کامل با شغل فعلی اش قطع همکاری نکند.

با شروع اردوی پیش فصل که مربیان ایتالیایی همراه استقلال به سفر می روند، اوج کار و فعالیت استراماچونی است اما با شروع بازی های لیگ برتر فوتبال که تقریبا همزمان با تعطیلی برخی مشاغل در اروپا است، بسیاری از شهروندان ایتالیایی از این زمان برای سفر و تفریح استفاده می کنند و حدود دو هفته در این مقطع از سال که به «های سیزن» معروف است، مرخصی می گیرند. خانواده استراماچونی هم برای دیدن ایران و تماشای چند بازی استقلال از این فرصت استفاده کرده و به تهران می آیند.

همسر و فرزندان استراماچونی در انتظار مهیا شدن خانه در تهران/ سرمربی استقلال برای کار بلند مدت به ایران آمده است/ استراماچونی یک ایتالیایی خانواده دوست

چنانچه تا آن زمان مسئله خانه و محل سکونت مربی ایتالیایی مشخص شده باشد، شاید خانواده آقای سرمربی تا پایان فصل در ایران بمانند. گفته می شود استراماچونی به خانواده و فرزندانش اهمیت فراوانی می دهد. او هم مثل اغلب ایتالیایی ها به خانواده به خصوص فرزندان کوچکش وابسته است. به همین دلیل حضور خانواده این مربی ایتالیایی در ایران به مرد ایتالیایی کمک می کند تا با آرامش بیشتر و دغدغه کمتر کارش در استقلال را پیش ببرد.

لازم به توضیح است در گذشته اغلب مربیان خارجی شاغل در ایران به دلیل تحصیل فرزندان یا شاغل بودن همسر خود، مشکلات فراوانی برای آوردن تمام اعضای خانواده به ایران داشتند. برانکو، کی روش و شفر که در ایران مربیگری کرده اند، در مقاطع کوتاه مثل جشن قهرمانی پرسپولیس یا بازی آخر تیم ملی که به صعود ایران به جام جهانی منتهی شد، خانواده های خود را برای تنها چند روز به ایران آوردند. اما استراماچونی شاید تنها مربی خارجی شاغل در ایران باشد که اعضای خانواده اش را به تهران می آورد و این نشان می دهد که او برای یک کار بلند مدت به ایران آمده است.

انتهای پیام/


همسر و فرزندان استراماچونی در انتظار مهیا شدن خانه در تهران/ سرمربی استقلال برای کار بلند مدت به ایران آمده است/ استراماچونی یک ایتالیایی خانواده دوست
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها