بازدید: 32

قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز جمعه ۳۱ خرداد ۹۸

منبع : فرارو کد خبر: 1862503
روز گذشته پنجشنبه، انواع سکه و طلا افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۵۰۰ هزار تومان معامله می‌شود. معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه با ۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به معاملات چهارشنبه یک‌میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۹۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۹۸

فرارو- جدیدترین خبرها از "بازار ارز، سکه و طلا" و همچنین تازه ترین "قیمت های طلا، دلار و سکه بهار آزادی" را در گزارش زیر بخوانید:

به دنبال سرنگون ساختن یک پهپاد متجاوز آمریکایی از سوی سپاه پاسداران ایران، قیمت های جهانی نفت روند افزایشی به خود گرفته و رسانه ها از افزایش دست کم شش درصدی قیمت نفت بعد از این اتفاق خبر داده اند.

به گزارش فرارو در همین حال قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی تحت تأثیر احتمال کاهش نرخ های بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا که افت دلار را به همراه داشت، بیش از ۱.۵ درصد صعود کرد.

هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۱.۲ درصد افزایش یافت و به ۱۴۰۴ دلار و ۳۵ سنت رسید.

در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۹ درصد افزایش، به ۱۴۰۸ دلار و ۹۰ سنت رسید.

عاملی که از افزایش قیمت طلا حمایت کرد تشدید تنش ها در خاورمیانه پس از سرنگونی یک پهپاد متجاوز آمریکایی از سوی ایران بود. بهای معاملات طلا از ابتدای هفته جاری تاکنون حدود ۵ درصد و از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون حدود ۱۰ درصد رشد کرده است.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری ۰.۳ درصد صعود کرد و به ۱۵ دلار و ۴۳ سنت رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۱.۱ درصد افزایش یافت و به ۸۱۱ دلار و ۸ سنت رسید. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با یک درصد افزایش، ۱۴۹۲ دلار و ۸۲ سنت معامله شد.

گزارشی از بازار طلا، دلار و سکه در بازار ایران؛ جمعه 31 خرداد 98

به دلیل تعطیلی بازار در روز جمعه آخرین قیمت های روز پنجشنبه در جدول زیر آمده است

مظنه دلار در بازار آزاد ۱۳۴۵۰
مظنه یورو ۱۵۲۰۰
مثقال طلا ۱۸۸۶۵۰۰
طلای۱۸عیار ۴۳۵۵۰۰
سکه جدید ۴۷۲۰۰۰۰
نیم سکه ۲۴۵۰۰۰۰
ربع سکه ۱۶۴۷۰۰۰
سکه گرمی ۱۰۱۵۰۰۰
انس طلا ۱۴۰۴ دلار و ۳۵ سنت
ارزش طلایی سکه ۴۳۸۳۰۰۰

قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز جمعه ۳۱ خرداد ۹۸
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها