بازدید: 10

تفاهم همکاری میان دو مجموعه ستاد گام دوم انقلاب با دانشگاه ادیان و مذاهب

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1861608
تفاهم همکاری میان دو مجموعه ستاد گام دوم انقلاب با دانشگاه ادیان و مذاهب به انضمام عضویت حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن نواب در هیئت امنای ستاد انجام پذیرفت.
تفاهم همکاری میان دو مجموعه ستاد گام دوم انقلاب با دانشگاه ادیان و مذاهبگروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ تفاهم همکاری میان دو مجموعه ستاد گام دوم انقلاب با دانشگاه ادیان و مذاهب به انضمام عضویت حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن نواب در هیئت امنای ستاد انجام پذیرفت.

در این جلسه که با حضور نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب، محمد انصاری قائم مقام معاون امور فرهنگی دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا ایمانی مقدم عضو هیئت علمی دانشگاه و نیز دیهیم ریاست ستاد گام دوم انقلاب برگزار شد؛ ابتدا فعالیت های ستاد ارائه و سپس اقدامات دانشگاه تشریح شد.

از جمله امور پیرامون گام دوم انقلاب که توسط دانشگاه ادیان و مذاهب اجرا شده است می توان به سلسله گفتگو های اعضای هیئت علمی دانشگاه در این خصوص اشاره کرد که در قالب ویژه نامه منتشر می شود.

دبیر شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت (ع) در این جلسه بر نقش آفرینی در حماسه اربعین تاکید و نسبت به تجلی گام دوم انقلاب در اربعین حسینی (ع) ابراز امیدواری کردند.

پیشتر معاون فرهنگی مجمع اهل بیت (ع) اعلام کرده بود محور فعالیت های پژوهشی ستاد اربعین امسال، ابعاد گوناگون بیانیه گام دوم انقلاب در راستای تشکیل امت واحده، قبل از ظهور قرار گرفته است.

حجت الاسلام ایمانی مقدم همچنین افزود: موضوع شورای کتاب مجمع جهانی اهل بیت (ع) در هفته گذشته بیانیه گام دوم و راه های گسترش آن قرار داشت.

انصاری قائم مقام معاون امور فرهنگی دانشگاه نیز از ورود دانشگاه ادیان و مذاهب به حوزه استارتاپ ها جهت بسط و تعمیق دین بر بستر فرهنگ و فناوری خبر داد.

به گفته دیهیم رئیس ستاد گام دوم انقلاب، حماسه اربعین حسینی (ع) مانند سایر مناسبات مذهبی در قالب پایگاه گام دوم گروپ، با ایجاد اطلس معرفتی عملی و نظری جهت ساماندهی همه جانبه در راستای گام دوم انقلاب تعریف شده است.

وی همچنین افزود: ورود دانشگاه ادیان و مذاهب به حوزه استارتاپ ها به عنوان طلیعه فرخنده فناوری های تقریبی و دینی و تحقق تمدن نوین اسلامی خواهد بود.
 
انتهای پیام/

تفاهم همکاری میان دو مجموعه ستاد گام دوم انقلاب با دانشگاه ادیان و مذاهب
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها