بازدید: 8

هتریک همدان در قهرمانی رقابت‌های کشوری دو و میدانی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1860951
درپایان رقابت‌های دو ومیدانی جوانان نوجوانان همدان با ٤١ امتیاز کاپ قهرمانی را به خانه برد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان، رقابت های دوومیدانی قهرمانی نابینایان و کم بینایان رده های سنی نوجوانان و جوانان کشور در بخش پسران روز چهارشنبه ۲۹ خردادماه به میزبانی سنندج برگزار شد.

بر این اساس ۱۰۹ دونده در بخش پسران به نمایندگی از استان های کردستان، چهارمحال بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، قم، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، زنجان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، فارس، لرستان، هرمزگان، همدان، مازندران، گیلان، تهران، بوشهر، اصفهان و البرز در این رقابت ها حضور یافتند و رقابت های خود را در مواد مختلف دو_ رده سنی نوجوانان و جوانان در مجموعه ورزشی ملک نیای شهر سنندج برگزار کردند.

در نتایج تیمی، تیم همدان با کسب ۴۱ امتیاز جایگاه نخست را بدست آورد، آذربایجان شرقی با ۳۶ امتیاز دوم شد و هرمزگان با بدست آوردن ۲۴ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

گفتنی است، رقابت های دوومیدانی قهرمانی نابینایان و کم بینایان کشور در بخش پسران در روز چهارشنبه ۲۹ خردادماه در سنندج برگزار شد و رقابت های بخش دختران نیز روز جمعه ۳۱ خردادماه به میزبانی مجموعه ورزشی ملک نیای شهر سنندج برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نتایج قهرمانی رقابت های کشوری دو و میدانی

هتریک همدان در قهرمانی رقابت‌های کشوری دو و میدانی
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها