بازدید: 6

نیویورک تایمز: دویچه بانک آلمان به نقض قوانین پولشویی متهم است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1860830
روزنامه نیویورک تایمز نوشت مقامات بانکی آمریکا در حال بررسی احتمال نقض قوانین و پولشویی از سوی بزرگترین بانک آلمان هستند.

نیویورک تایمز: دویچه بانک آلمان به نقض قوانین پولشویی متهم استبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، مقامات فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا) در حال بررسی احتمال نقض قوانین مربوط به پولشویی و دیگر جرایم مالی از سوی دویچه بانک آلمان است.

روزنامه نیویورک تایمز روز گذشته (چهارشنبه) به نقل از هفت منبع آگاه در این خصوص نوشت مقامات فدرال آمریکا در حال بررسی این موضوع هستند که آیا دویچه بانک قوانینی را که برای جلوگیری از پولشویی و دیگر جرایم هستند رعایت کرده است یا خیر. به دنبال این خبر، سهام بزرگترین بانک آلمانی امروز (پنج شنبه) ۲.۲ درصد کاهش یافت.

این تحقیقات شامل بازبینی بررسی های این بانک آلمانی در خصوص گزارش کارکنانش است، گزارش هایی که کارکنان آن در مورد فعالیت های به اصطلاح مشکوک در معاملات احتمالا مشکل دار تهیه کرده اند. مهم آن است که برخی از این معاملات مربوط به فعالیت های مالی جرد کوشنر، مشاور ارشد و داماد رئیس جمهور آمریکاست.

سخنگوی دویچه بانک اظهارات مطرح شده در گزارش نیویورک تایمز را رد کرد؛ اما گفت: «ما همچنان متعهد به همکاری در تحقیقات مجاز هستیم».

بنا به گزارش نیویورک تایمز، تحقیقات در مورد دویچه بانک یک مورد از چندین مورد تحقیق مجزا در این خصوص است؛ اما با بررسی دولت در مورد اینکه چگونه جریان های غیرقانونی پول در سیستم مالی آمریکا جریان می یابد همپوشانی دارد.

در اوایل ماه جاری میلادی، یک گروه از دموکرات های سنا از «فدرال رزرو» (بانک مرکزی آمریکا) خواستند رابطه ترامپ و کوشنر را با دویچه بانک بررسی کند. پیش از این گاردین در گزارشی نوشت «ایوانکا ترامپ»، دختر دونالد ترامپ و همسرش «جرد کوشنر» در ۲۰۱۸ (یعنی دومین سال از ریاست جمهوری دونالد ترامپ) در حوزه املاک و مستغلات، سهام و اوراق قرضه چیزی بالغ بر ۱۳۵ میلیون دلار درآمد داشته اند. وام دهندگان اصلی کوشنر بانک سیتی گروپ آمریکا و دویچه بانک آلمان هستند. دویچه بانک همچنین یکی از وام دهندگان اصلی شرکت ترامپ محسوب می شود.

انتهای پیام/


نیویورک تایمز: دویچه بانک آلمان به نقض قوانین پولشویی متهم است
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها