بازدید: 8

آیت الله جنتی: موضع رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن، دولت آمریکا را تحقیر کرد

منبع : انتخاب کد خبر: 1859296
دبیر شورای نگهبان به دیدار اخیر نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: نوع رفتار رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن بر ۳ اصل عزت، حکمت و مصلحت استوار بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

دبیر شورای نگهبان گفت: موضع رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن، دولت آمریکا را تحقیر کرد و در تاریخ ماندگار شد.

به گزارش ایسنا، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز (چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸) در نطق پیش از دستور خود در جلسه این شورا گفت: برخی رخدادها و شخصیت ها نام شان در تاریخ همواره ماندگار بوده و هست؛ از جمله این شخصیت های بزرگ، جناب حمزه سیدالشهدا (ع) و حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) هستند که نام شان در تاریخ اسلام ماندگار شده است.

وی در ادامه سخنان خود به دیدار اخیر نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: همانطور که نمایندگان محترم مجلس در بیانیه تشکرآمیز خود مطرح کردند، نوع رفتار رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن بر ۳ اصل عزت، حکمت و مصلحت استوار بود.

جنتی با قدردانی از مواضع قاطعانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب در قبال دولت آمریکا که در دیدار نخست وزیر ژاپن از سوی ایشان مطرح شد، تاکید کرد: مواجهه هوشمندانه مقام معظم رهبری با آمریکایی ها یادآور این جمله حضرت امام بود که می فرمودند "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند." این موضع رهبری، دولت آمریکا را تحقیر کرد و در تاریخ ماندگار شد.


آیت الله جنتی: موضع رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن، دولت آمریکا را تحقیر کرد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها