بازدید: 9

۱۵ سال بلاتکلیفی مرد همسرکش

منبع : فرارو کد خبر: 1857795
من از قتل همسرم پشیمانم و در این سال‌ها در زندان خیلی عذاب کشیده‌ام حالا تقاضا دارم یا زودتر اعدام شوم یا به زندگی عادی برگردم تا این سال‌های آخر عمرم را بیرون از زندان سپری کنم. بنا به این گزارش، در پایان این جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره سرنوشت این مرد تصمیم بگیرند.

مرد عصبانی که به اتهام قتل همسرش به قصاص محکوم شده است پس ازتحمل ۱۵ سال زندان صبح دیروز با درخواست اعمال ماده ۴۲۹ از قضات دادگاه درخواست کرد تا با صدور رأی او را از بلاتکلیفی و عذاب ۱۵ ساله نجات دهند.

به گزارش ایران، و براساس اوراق پرونده ۱۵ سال قبل مردی میانسال همسرش به نام شهلا را در خانه شان واقع در کمالشهر کرج به قتل رساند و به قصاص محکوم شد. کریم به پزشکی قانونی معرفی شد و، چون کارشناسان پزشکی قانونی سلامت روان وی را تأیید کردند بار دیگر پای میز محاکمه ایستاد و قضات او را به قصاص محکوم کردند.

اما اولیای دم حاضر به پرداخت تفاضل دیه و اجرای حکم نشدند. تا اینکه پس از گذشت ۱۵ سال بار دیگر این متهم درحالی که ۶۳ سال سن دارد و به خاطر کهولت سن وبیماری در شرایط بدی در زندان به سر می برد با درخواست اعمال ماده ۴۲۹ از قضات دادگاه کیفری استان تهران خواست اورا از برزخی که گرفتارش شده است نجات دهند. در جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور دو مستشار تشکیل شد، پسر مقتول در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: حاضر به قصاص پدرم نیستم. اگر پدرم قول دهد بعد از آزادی تهران و کرج را برای همیشه ترک کند و با ما کاری نداشته باشد از قصاص گذشت می کنم. اما خواهر و برادران زنی که کشته شده اعلام کردند به هیچ قیمتی حاضر به گذشت نیستند.

وقتی متهم در جایگاه ویژه ایستاد گفت: من و همسرم همیشه با هم اختلاف داشتیم. همسرم به دادگاه رفته و از من شکایت کرده بود. از همسرم خواستم بار دیگر به خانه برگردد تا بعد از پایان امتحانات پسر کوچکم درباره زندگی مان تصمیم بگیریم.

همسرم آن روز به خانه آمده بود که بار دیگر با هم درگیر شدیم درحالی که من در اوج عصبانیت بودم به او حمله کردم و وقتی او از ترسش به حمام پناه برد با چاقو به جانش افتادم.

وی ادامه داد: من از قتل همسرم پشیمانم و در این سال ها در زندان خیلی عذاب کشیده ام حالا تقاضا دارم یا زودتر اعدام شوم یا به زندگی عادی برگردم تا این سال های آخر عمرم را بیرون از زندان سپری کنم. بنا به این گزارش، در پایان این جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره سرنوشت این مرد تصمیم بگیرند.


۱۵ سال بلاتکلیفی مرد همسرکش
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
 • ۱۵ سال بلاتکلیفی مرد همسرکش


  من از قتل همسرم پشیمانم و در این سال‌ها در زندان خیلی عذاب کشیده‌ام حالا تقاضا دارم یا زودتر اعدام شوم یا به زندگی عادی برگردم تا این سال‌های آخر عمرم را بیرون از زندان سپری کنم. بنا به این گزارش، در پایان این جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره سرنوشت
 • مرد همسرکش: به عقب برگردم باز هم او را می‌کشم


  داخل حمام بودم که شنیدم میترا با خواهرش در حال صحبت کردن با تلفن است. به او گفت که همسرجدیدش وضع مالی خوبی دارد. فکر نمی‌کرد که من این صحبت‌ها را بشنوم، ولی من شنیدم و تصمیم به قتل او گرفتم. همان شب می‌خواستم او را به قتل برسانم و داخل دوغ داروی بی‌ه
 • مرد همسرکش بعد از ۴ سال دستگیر شد


  معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری پس از حدود چهار سال توسط ماموران انتظامی شهرستان دالاهو خبر داد.
 • مرد همسرکش بعد از 4 سال دستگیر شد


  معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری پس از حدود چهار سال توسط ماموران انتظامی شهرستان دالاهو خبر داد.
 • زن همسرکش دستگیر شد+عکس


  زنی که بعد از طرح دوستی با مردی، از وی خواسته بود همسرش را برای چندین ماه در محل ناشناس حبس کرده تا با اثر انگشت وی نسبت به انتقال اموال اقدام کند، به جرم قتل دستگیر شد.
 • محاکمه مرد همسرکش


  یک سال قبل مأموران پلیس باخبر شدند که زنی جوان در خانه‌اش به قتل رسیده ‌است. همسایه‌ها که این موضوع را به پلیس گزارش دادند، گفتند زن و شوهر با هم دعوا کردند و شوهر با واردکردن ضرباتی همسرش را به قتل رساند.
 • جنون مرد همسرکش رد شد


  پزشکی قانونی صحت سلامت روحی و روانی مردی که متهم است سال قبل همسرش را به قتل رسانده تائید کرد . متهم پس از حادثه در جلسه بازجویی مدعی بود به خاطر امواج منفي مقتول، مرتكب جنايت شده است.
 • پرداخت دیه شرط آزادی مرد همسرکش


  مردی که ۹‌سال قبل همسرش را به خاطر اختلاف خانوادگی در همدان به قتل رسانده‌بود در صورتی که دیه همسرش را پرداخت کند از زندان آزاد می‌شود.
 • اعترافات وحشتناک مرد همسرکش


 • مرد همسرکش از تیمارستان مرخص شد


  متهم پس از دستگیری مدعی شد که همسرش در شکم او «جی‌پی‌اس» کار گذاشته تا ردیابی‌اش کند. مرد میانسال بازداشت شد اما دختران 13 و 18 ساله‌اش از قصاص پدرشان گذشتند. این درحالی بود که پدر مقتول خواهان قصاص عامل جنایت بود.
 • مرد همسرکش، دومین زنش را نیز به قتل رساند+عکس


  «لوئیس بنت» ملوان استرالیایی در ایالات متحده برای دومین بار، محکوم به قتل همسر دوم خود شده است.
 • تنها آرزوی مرد همسرکش


 • پلیس مرد همسرکش را دستگیر کرد


  مردی که همسرش را 6 سال پیش به قتل رسانده بود سرانجام راز قتل همسرش را فاش کرد.
 • مرد همسرکش در انتظار محاکمه


  مردی که متهم است زنش را به قتل رسانده، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.
 • خودکشی مرد همسرکش در جردن


گزارش ها

تیم ملی والیبال ایران - لهستان/ گزارش لحظه به لحظه ست نخست

تیم ملی والیبال ایران - لهستان/ گزارش لحظه به لحظه ست نخست

بانک‌ها برای ارائه گزارش وجوه ارائه شده دو ماه مهلت دارند

بانک‌ها برای ارائه گزارش وجوه ارائه شده دو ماه مهلت دارند

گزارش روزنامه شرق درباره عباس ایروانی

گزارش روزنامه شرق درباره عباس ایروانی

گزارش لحظه به لحظه/ بحرین صفر - ایران صفر

گزارش لحظه به لحظه/ بحرین صفر - ایران صفر

گزارش زنده؛ بحرین 0 ایران 0

گزارش زنده؛ بحرین 0 ایران 0

چراغ گزارش‌های امیدوارکننده بنیادی‌ها روشن شد

چراغ گزارش‌های امیدوارکننده بنیادی‌ها روشن شد

پیشنهاد روزآمدسازی آیین نامه حمایت از قهرمانان ورزشی کشور/ ارائه گزارش پیشرفت علمی کشور

پیشنهاد روزآمدسازی آیین نامه حمایت از قهرمانان ورزشی کشور/ ارائه گزارش پیشرفت علمی کشور