بازدید: 10

زمینه‌های همکاری مشترک شرکت مخابرات با بانک ملت بررسی شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1856753
در دیدار مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیرعامل بانک ملت زمینه های همکاری مشترک و مورد نظراین دو مجموعه، مورد بررسی قرار گرفت.

زمینه های همکاری مشترک مجموعه ی شرکت مخابرات ایران با بانک ملت بررسی شدبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سیدمجید صدری در دیدار با دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و جمعی از مدیران ارشد این بانک با تاکید بر مشارکت مجموعه مخابرات و بانک ملت بر عملکرد این بانک به عنوان مجوعه ایی بزرگ وتاثیر گذار ، خواستار افزایش همکاری طرفین در بخش های مختلف مالی و فنی شد.

در این دیدار که مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران وبانک ملت حضور داشتند مهندس سید مجید صدری بانک ملت را به عنوان یکی از مشتریان مهم و ارزنده و شرکای تجاری مخابرات نام برد و اظهار امیدواری کرد که بانک ملت با حمایت از فعالیت های حوزه ICT در ارتقای سطح ارتباطات و بهبود زیرساخت های مخابراتی کشور نقش موثرتری ایفا کند.

مدیرعامل بانک ملت نیز در این دیدار با تاکید بر عملکرد مناسب و نقش زیرساختی شرکت مخابرات در خدمت رسانی به تمام بانک ها و فعالیت های بانک داری در کشور ، آمادگی مجموعه متبوع خود را به منظور افزایش همکاری های فی مابین وامضای تفاهم نامه های همکاری اعلام کرد.

گفتنی است؛ در این دیدار مقرر شد طرفین با تشکیل کمیته های مشترک در مورد اجرایی شدن تفاهم نامه ها و افزایش همکاری های راهبردی اقدام کنند.

انتهای پیام/


زمینه‌های همکاری مشترک شرکت مخابرات با بانک ملت بررسی شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها