بازدید: 21

سِمت جدید «مرضیه برومند»

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1855676
اعضای هیئت انتخاب و داوری بخش سریال و مجموعه‌های عروسکی دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران معرفی شدند.
به گزارش افکارنیوز،

اسامی هیئت انتخاب و داوری دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی ایران در بخش «سریال و مجموعه عروسکی» اعلام شد.

بر این اساس در بخش «سریال و مجموعه عروسکی» مرضیه برومند به عنوان رئیس هیئت انتخاب معرفی شد.

اعضای هیئت انتخاب و داوری سریال و مجموعه های عروسکی دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی ایران نیز محمد لقمانیان، مرضیه محبوب، پوپک عظیم پور و هادی حسن علی خواهند بود.

دومین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی به میزبانی استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.


سِمت جدید «مرضیه برومند»
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
 • سِمت جدید «مرضیه برومند»


  اعضای هیئت انتخاب و داوری بخش سریال و مجموعه‌های عروسکی دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران معرفی شدند.
 • مرضیه برومند پس از ۵ سال به سینما بازگشت


  مرضیه برومند ۵ سال بعد از «شهر موش‌ها۲»، فیلم «سرزمین بود و نبود» را در ژانر کودک و نوجوان و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی جلوی دوربین خواهد برد.
 • مرضیه برومند پس از ۵ سال به سینما بازگشت


  مرضیه برومند ۵ سال بعد از شهرموش‌ها۲، فیلم «سرزمین بود و نبود» را در ژانر کودک و نوجوان و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی جلوی دوربین خواهد برد.
 • مرضیه برومند «پرواز ۷۴۵» را افتتاح می‌کند


  مرضیه برومند به همراه جمعی از زنان سینماگر در مراسم افتتاحیه نمایش عروسکی «پرواز ۷۴۵» حضور خواهد داشت.
 • مرضیه برومند «پرواز 745» را افتتاح می‌کند


  مرضیه برومند به همراه جمعی از زنان سینماگر در مراسم افتتاحیه نمایش عروسکی «پرواز 745» به نویسندگی و کارگردانی مرجان پورغلامحسین حضور خواهد داشت.
 • بازیگری که مرضیه برومند او را تهدید کرد


  مراسم اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان با حضور سینماگران، هنرمندان و اصحاب رسانه و علاقمندان به سینما در سال کوثر ارتش اصفهان برگزار شد.
 • مرضیه برومند از ساخت شهر موش‌های ۳ می‌گوید


  کارگردان شهر موش‌ها گفت: متاسفانه مساله شهر موش‌ها از آن دسته مسائلی بود که من و تهیه‌کنندگان را تحت فشار گذاشت. به دلیل نبود بودجه کافی بخشی از فیلم به بخش هولدینگ گردشگری فروخته شد.
 • نخستین فیلم مرضیه برومند پس از شهرموش‌ها۲


  «همایون اسعدیان» تهیه‌کننده فیلم سینمایی «سرزمین بود و نبود» که قرار است با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی به تولید برسد و در مرحله جدید «طراحی تولید» قرار دارد، گفت: پروژه «سرزمین بود و نبود» متعلق به «مرضیه برومند» است. فیلمنامه‌ای که خانم برومند داشت
 • مرضیه برومند: بازیگرسالاری آفت سریال‌های تلویزیونی شده است


  مرضیه برومند، کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون گفت: متأسفانه در حال حاضر در بیشتر سریال‌ها به بازیگران اهمیت داده می‌شود و برای آن‌ها هزینه می‌کنند اما مسائل مهمی مانند لباس، نور، صحنه و... فراموش می‌شود. به‌طور کلی فکر می‌کنم در شرایط فعلی بیشتر ن
 • (تصاویر) هنرمندان در بزرگداشت "مرضیه برومند"


  نشست «پناهگاهی به نام قصه در کارنامه مرضیه برومند» عصر یکشنبه در مرکز همایش‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد.
 • خبرنگار وزوزی پاسخ مرضیه برومند را داد!


  روز گذشته ویدئویی از مرضیه برومند کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون منتشر شد که در آن مواضع انتقادی خانم برومند چشمگیر بود.
 • مرضیه برومند: من با حجاب اجبارى مخالفم اما ...


  «من با حجاب اجبارى مخالفم و خودم هم به مفهوم رایج هرگز محجبه نبوده و نیستم ، اما با دخالت و رهبرى نمایى انهایى که در خارج از کشور و در امان به سر میبرند و مترصد هستند تا هر جنبش اجتماعى را در داخل به نفع خودشان مصادره کنند و بهانه به دست تندروها بدهن
 • درخواست مرضیه برومند از شهردار تهران


  مرضیه برومند از شهردار جدید تهران درخواست کرد تا در ادامه همکاری‌های قبلی شهردار پیشین پایتخت، اقداماتی برای ساخت «خانه عروسک» انجام دهد.
 • مرضیه برومند: همه به من ارادت دارند اما پول نمی‌دهند


  مهرداد رایانی مخصوص مجری کارشناس بخش تئاتر «چشم شب روشن» شنبه شب میزبان مرضیه برومند و امیر مشهدی عباس برای گفتگو درباره وضعیت نمایش کودکان بود و با حسن دادشکر نیز به صورت تلفنی گفتگو کرد.
 • مرضیه برومند به جشنواره فرهنگی پیوست


  مرضیه برومند، احسان کرمی و امیرحسین صدیق هیات انتخاب بخش استندآپ کمدی هشتمین جشنواره فرهنگی هستند.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها