بازدید: 11

درامتدادتاریکی؛ حیله شیطانی!

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1855150
در بد مخمصه ای گیر افتاده بودم. راه فراری نداشتم مات و مبهوت به آن جوان تازه وارد می نگریستم حتی فرصت پوشیدن یک مانتو را هم نیافتم فقط یک لحظه خودم را با آن جوان ناشناس تنها دیدم و ...
به گزارش افکارنیوز،

دختر دبیرستانی که اشک های ندامت پهنای صورتش را پوشانده بود، در حالی که دستانش از شدت استرس و آینده بر باد رفته اش می لرزید، در خلوت اتاق مشاور رازی را فاش کرد که رنگ از رخسار مادرش نیز پرید. او که مدعی بود با دسیسه شیطانی مادر یکی از دوستانش در دام جوانی هوسباز گرفتار شده است، درباره این ماجرای تلخ به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت: از روزی که وارد مقطع دوم متوسطه شدم خیلی احساس تنهایی می کردم چرا که تک فرزند خانواده بودم و پدر و مادرم نیز گرفتار کار و مشغله های خودشان بودند. 

اخبار اجتماعی- دبیرستان در نزدیکی منزلمان قرار داشت به طوری که از آشپزخانه منزل به وضوح دیده می شد. دوستان زیادی نداشتم و همواره خودم را با کارهای خانه یا گوشی تلفن همراهم سرگرم می کردم. 

با همکلاسی هایم نیز رابطه دوستانه نداشتم اما روزی نگاه های جذاب و دوست داشتنی «بهناز» در زنگ تفریح مدرسه مرا مجذوب خودش کرد. نمی دانم چرا عاشق ظاهر جذاب بهناز شدم و خیلی زود با او طرح دوستی ریختم. او نیز مانند من تک فرزند است اما مدعی بود که رابطه بسیار دوستانه و نزدیکی با مادرش دارد به گونه ای که هیچ رازی را از او پنهان نمی کند و همواره با مادرش به درد دل می پردازد. 

خلاصه در میان همین گفت وگوها فهمیدم مادر خانه دار بهناز که مدتی قبل از همسرش طلاق گرفته است وضعیت مالی خوبی ندارد این در حالی بود که پدر و مادر من از نظر اقتصادی وضعیت بسیار خوبی داشتند و من در رفاه زندگی می کردم. 

از این موضوع رنج می بردم و دوست داشتم به نوعی به بهناز کمک کنم این بود که با مشورت پدر و مادرم قرار شد برای بهناز جشن تولد باشکوهی در منزلمان برگزار کنیم تا این گونه غافلگیر شود. مادر بهناز را یکی دو بار در مدرسه دیده بودم و زن موجهی به نظر می رسید. خلاصه این جشن در روز تولد بهناز برگزار شد و دوستی من واو که با چشمانی حیرت زده نگاهم می کرد، عمیق تر شد. پدر و مادرم از این که دوست خوبی پیدا کرده بودم خوشحال بودند تا این که آن حادثه شوم رخ داد. روزی مادر بهناز با مادرم تماس گرفت و با چرب زبانی و تعریف و تمجیدهای بی حد و حساب از مادرم خواست تا برای جبران جشن تولدی که برای بهناز گرفته بودیم آن ها هم جشنی دو نفره برای من در منزلشان برگزار کنند. بالاخره مادرم را قانع کرد تا من به تنهایی به منزلشان بروم اما باز هم مادرم مرا تا منزل آن ها برد و در حالی که دستم را به دست بهناز می داد، خداحافظی کرد تا شب دوباره به منزل مادر بهناز بیاید و مرا به خانه بازگرداند. آن روز خیلی خوشحال بودم و با پیشنهاد و اصرار مادر بهناز با لباس راحتی روی مبل نشستم تا به قول خودشان راحت باشم! هنوز ساعتی از این ماجرا نگذشته بود که زنگ خانه آن ها به صدا درآمد. مادر بهناز در برابر نگاه های نگران و سوال برانگیزم گفت: نگران نباش دوست بهناز است. ناگهان دو پسر جوان حدود 18 ساله وارد اتاق شدند. بهناز در حالی که فریاد می زد «سورپرایز!» به طرف یکی از آن دو رفت و به او دست داد. او مرا نیز به جوان دیگر معرفی کرد. در حالی که من حتی نتوانستم لباس مناسبی به تن کنم و هنوز حیران بودم، مادر بهناز مرا با آن پسر جوان ناشناس راهی یک اتاق کرد تا با هم آشنا شویم. هیچ راه فراری نداشتم و در بد مخمصه ای گیر افتاده بودم. بالاخره آن شب اتفاقی افتاد که آینده ام را به تباهی کشید. مادرم از رنگ پریده رخسارم متوجه ماجرا شد و مرا به کلانتری آورد اما ای کاش ...
شایان ذکر است، پرونده این دختر نوجوان به دستور سرگرد محمدی (رئیس کلانتری آبکوه) به مراجع قضایی ارسال شد.

 


درامتدادتاریکی؛ حیله شیطانی!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
 • درامتدادتاریکی؛ حیله شیطانی!


  در بد مخمصه ای گیر افتاده بودم. راه فراری نداشتم مات و مبهوت به آن جوان تازه وارد می نگریستم حتی فرصت پوشیدن یک مانتو را هم نیافتم فقط یک لحظه خودم را با آن جوان ناشناس تنها دیدم و ...
 • حیله شیطانی زن خانه‌دار زندگی دختر جوان را به تباهی کشاند!


  در حالی که من حتی نتوانستم لباس مناسبی به تن کنم و هنوز حیران بودم، مادر بهناز مرا با آن پسر جوان ناشناس راهی یک اتاق کرد تا با هم آشنا شویم.
 • درامتدادتاریکی؛ جهیزیه آن دختر ...!


  دزدان همه جهیزیه دخترم را به یغما برده بودند و من تنها به محل هایی خیره شده بودم که دزدان بی وجدان دست به تخریب زده بودند
 • حیله گران و ترامپ


  جان پرکینز، نویسنده مشهور آمریکا: ترامپ دیوانه ای است، که در ساختاری حیله گرایانه مدیریت می شود.
 • حیله های سینمایی + فیلم


  با وجود اینکه می دانید این تصاویر حقه ای بیش نیست اما مشتاق دیدن آنها هستید.
 • متوسل شدن انگلیس‌ها به حیله عمروعاص


  تاریخ دوباره تکرار می‌شود و معاویه‌های زمان، این بار برای جلوگیری از شکست‌های سیاسی خود دست به دامن حیله‌های عمروعاصی شده‌اند تا بتوانند نفت‌کش متخلف توقیف‌شده خود در خلیج فارس را آزاد کنند. راهی که انگلیس این گونه انتخاب کرده است.
 • پتروشیمی‌ها ،نگران از حیله سوداپیشگان


  تولیدکنندگان محصولات پایین دست پتروشیمی تا خبرنگاران را می‌بینند با این تصور که شاید از این زمره خیری نصیب شود، زبان به گلایه می‌گشایند که” ای اهل رسانه چه نشسته‌اید که با نوسانات نرخ ارز و ورود سوداپیشگان به خاک سیاه نشسته‌ایم.”
 • حیله‌ور؛ روستایی رنجیده از تاریخ


  روستای حیله‌ور به عنوان یکی از روستا‌های تاریخی کشورمان در دوران حمله مغول متروک شده است.
 • عکس/ حیله ترامپ برای فرار از استیضاح!


  طرح جلد نشریه "نیوزویک" با موضوع استیضاح ترامپ؛ بیا و مرا بگیر!
 • «حیله آمریکا نمی‌تواند به شما آسیبی بزند»


  یک مقام بلندپایه یمن به تحریم وزیر خارجه ایران واکنش نشان داد و گفت، همانطور که این اقدامات آمریکا علیه حزب‌الله و انصارالله به جایی نرسید،...
 • درندگی و حیله گری از خصایص رژیم صهیونیستی است


  سخنگوی وزارت امور خارجه درباره گستاخی رئیس رژیم نامشروع اسرائیل نسبت به مردم ایران، گفت: درندگی، تجاوز، حقارت و حیله‌گری از خصایص بارز رژیم صهیونیستی است.
 • تنقلات برای بچه ها، حیله های پدربزرگ و مادربزرگی


  یا همه ی تلاش وادین برای یک رژیم غذایی مناسب و ایجاد عادات غذایی سالم با یکبار ملاقات مادربزرگ و پدربزرگ از بین می رود؟
 • راه نجات از حیله‌های شیطان از منظر امام صادق


  معاون فرهنگی و امور بین‌الملل آستان حضرت عبدالعظیم(ع) گفت: راه برون‌رفت و نجات از حیله‌های شیطان تنها در کلام نورانی امام صادق(ع) نهفته است، حضرت می‌فرماید: هر جوان با ایمانی که قرآن تلاوت کند، قرآن با گوشت و خون او آمیخته می‌شود.
 • دختر جوان: «پرهام» با حیله مرا به خانه سه مرد غریبه کشاند!


  دختر ۱۸ ساله‌ای که مدعی بود با گریه و التماس از چنگ سه مرد شیطان صفت گریخته است ماجرای «لانه شیطان» را شرح داد.
 • حیله‌ الیزه؛ چرا ظریف باید مراقب مکر مکرون باشد؟


  فرانسوی‌ها تقلای بسیاری دارند تا با بسته‌های متنوع و البته بدون اینکه شروط ایران تأمین شده باشد، دولت ایران را از پیگیری راهبرد مقاومت فعال و کاهش تعهدات هسته‌ای منصرف کنند. اما چرا باید مراقب این فریب فرانسوی بود؟

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

گزارش فیش‌های حقوقی به دولت رفت

گزارش فیش‌های حقوقی به دولت رفت

گزارشگر دادگاه مصدق درگذشت+عکس

گزارشگر دادگاه مصدق درگذشت+عکس

گزارش تمرین پرسپولیس/ گلزنی جونیور در روز تولد علیپور

گزارش تمرین پرسپولیس/ گلزنی جونیور در روز تولد علیپور

گزارش تمرین استقلال/ بازگشت دیاباته، چشمی و اسماعیلی

گزارش تمرین استقلال/ بازگشت دیاباته، چشمی و اسماعیلی