بازدید: 16

حلقه گمشده داروین در ایران کشف شد!

منبع : فرارو کد خبر: 1855130

پوریا عالمی در شرق نوشت: سوفیا... عشقم... ماجرای املاک نجومی بود که دم انتخابات ریاست جمهوری سر ما را گرم کردند باهاش...

خب؟: خب و خیار. هیچی. فقط سر ما گرم شد باهاش. این خبر را گوش کن تا ببینی بعد از گذشت این همه وقت انگار توی پیت حلبی برای ما ساز زده بودند: «معاون نظارت شورای شهر تهران از عدم جدیت شهرداری تهران در بازپس گیری و قانونمندکردن سه هزار ملک شهرداری انتقاد کرد. این املاک، اموال بیت المال است که در اختیار شهرداری قرار دارد و منفعت آن نیز باید به شهر و شهروندان می رسید که این اتفاق به نظر می رسد نیفتاده است. وی با بیان اینکه تمام حرف ما این است که لیست املاک واگذارشده را به شورای شهر بیاورند تا پس از بررسی آن ها را تأیید یا رد بکنیم».

وای میدون دوم! تو هم حساسی ها! بدبخت سه هزار نفر که سه هزار ملک شهرداری را گرفتند و دارند حالش را می برند. تو حسودی بدبخت که چرا به تو ملک ندادند. خاک توسرت. راست میگی. من خیلی آدم گاو حسودی هستم. فقط نمی فهمم چرا هرچی تخورپخور هست توی ایران به عدد سه هزار ربط دارد. مثل اختلاس سه هزارمیلیاردی. مثل خورده شدن سه دکل. نکنه این ها به فیلم ضدایرانی ۳۰۰ ربطی داشته باشند؟

- ما نمی دانیم. درواقع ما الان گونه ای از بشر را داریم که حلقه گمشده داروین هستند! گونه ای که املاک خوار، زمین خوار، کوه خوار، معدن خوار، دکل خوار، رانت خوار و جنگل خوار هستند.


حلقه گمشده داروین در ایران کشف شد!
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
 • حلقه گمشده داروین در ایران کشف شد!


 • "مالیات" حلقه مهم اما گمشده اقتصاد ایران


  متاسفانه وزن سنگین درآمدهای نفتی در اقتصاد کشور، اهمیت مالیات را به عنوان دومین منبع درآمدی دولت به حاشیه رانده و این موضوع مربوط به دیروز و امروز هم نیست بلکه در زمان رژیم گذشته هم به همین شکل بود. این درحالی است که بدون داشتن یک نظام مالیاتی دقیق و
 • بانکداری اسلامی حلقه گمشده اقتصاد ایران


  بیست و نهمین همایش بانکداری اسلامی در روزهای اخیر برگزار شد. بانکداری که تنها یک قانون با نام قانون بانکداری بدون ربا برای آن تصویب شده است که به گفته بسیاری از کارشناسان نه اجرا شده است و نه قابلیت اجرا را دارد. برای بررسی این موضوع به سراغ یکی از ک
 • عزت اللهی، حلقه گمشده کی روش در بازی ایران و سوریه


  رکورد گل نخوردن تیم ملی فوتبال ایران در دیداری شکست که غیبت سعید عزت اللهی در بازی با سوریه به چشم آمد.
 • انتقال تجربه حلقه گمشده مدیریت در ایران


  اگر بپذیریم که نیروهای انسانی یک نظام دولتی یا یک سازمان خصوصی مهمترین سرمایه های آنها است باید در حفظ این سرمایه ها و انتقال دانش و تجربه های آنها به نیروهای جدید و تازه وارد کوشا بود این امر به لحاظ اقتصادی و بهره وری نیز برای آنها توجیه دارد.
 • منابع گازی حلقه گمشده مناقشه عربستان با ایران و قطر


  در حالی که سعودی‌ها اختلافات منطقه‌ای را بهانه‌ای برای تشدید بحران سیاسی با قطر و ایران قرار دادند، به نظر می‌رسد دست بالای ایران و قطر در حجم منابع گازی و دگرگونی ذائقه انرژی جهانی دلیل اصلی عصبانیت سعودی‌هاست.
 • بازاریابی نوین، حلقه گمشده صادرات ایران/ چرا رایزن‌های تجاری راهبرد مشخصی ندارند؟


  برای مطرح کردن کالاهای ایرانی و رشد و توسعه صادرات به بازارهای جهانی باید از ابزاری به نام بازاریابی بهره ببریم.
 • پیدا شدن حلقه گمشده پس از 9 سال +عکس


  خانمی که حلقه ازدواج خود را در ایتالیا گم کرده بود پس از 9 سال، آن را پیدا کرد.
 • حلقه گمشده مهارت آموزی


  جمله معروفی هست که میگوید تواناییهایمان برایمان کار پیدا می کند می شود با مهارت آموزی و ارتقای تواناییها فرصتهای شغلی بیشتری برای خودمان فراهم کنیم اینطوری جامعه پویاتر خواهد بود.
 • حمایت حلقه گمشده چوخه


  قرار بر توسعه بود. روزی که پای آقایان مسئول به ساختمان بلند و سفیدرنگ گود چوخه زینل‌خان باز شد، حرف از توسعه به میان آمد. حرف از گسترش کشتی پهلوانی به میان آمد که مردم سال‌ها بی هیچ توقعی به تماشای پهلوانی‌هایش نشسته بودند.
 • حلقه گمشده در فناوری امدادرسانی


  پس از زلزله کرمانشــاه همراه جمعی از دوســتان مدت کوتاهی برای کمک به مناطق ســانحه دیده رفته بودیم.
 • آموزش، حلقه گمشده بوم گردی


  نخستین همایش بوم گردی و توسعه پایدار با شرکت بیش از 100 اقامتگاه بوم گردی از 23 استان در شهر کاشان برگزار شد.
 • حلقه گمشده در حملات لندن


  حمله تروريستي شنبه‌شب، سوم ژوئن در منطقه لاندن بريج و بارو ماركت لندن آن هم بعد از حمله چند روز قبل منچستر ضربه سنگيني به مردم و دولت بريتانيا وارد كرد.
 • «م.ب» حلقه گمشده پرونده بزرگ «پرهام»


  «م.ب» به عنوان حلقه گمشده اظهار مشترک متهمان و وکلای آنها در نخستین جلسه رسیدگی به پرونده بزرگ تخلف اقتصادی «پرهام» در استان گلستان بوده است.
 • شفافیت، حلقه گمشده فدراسیون دوومیدانی


  اگر مسئولان فدراسیون دوومیدانی چند نکته مهم و کلیدی را رعایت می‌کردند، شاید تا این حد درگیر حواشی مربوط به ماجرای پاداش‌ها نمی‌شدند.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها