بازدید: 11

انتقاد تند دروازه بان سابق استقلال از سید حسین حسینی

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1854010
پرویز برومند، دروازه‌بان پیشین استقلال گفت که برای سیدحسین حسینی زود است که چنین مبالغی برای تمدید قرارداد خود بگیرد.
به گزارش افکارنیوز،

پرویز برومند درباره درخواست 6 میلیاردی سیدحسین حسینی برای تمدید قراردادش به مدت دو فصل، اظهار داشت: مسئولان استقلال کار خوبی کردند و به هواداران شفاف توضیح دادند. اینکه حسینی این ادعا را می کند و می گوید فلان دروازه بان نباشد، برای استقلال بد است. در گذشته مسئولان غیرفوتبالی قراردادهایی با بازیکنان بسته اند که امروز می بینیم حسینی هم چنین مبلغی را درخواست داده است.

«به من گفته بودند حسینی برای تمدید قرارداد ناز می کند. » وی با بیان این جمله افزود: وقتی حسینی اینگونه صحبت می کند، یعنی هیچ عشق و علاقه ای در استقلال وجود ندارد. بابت سال های 79 تا 83 مبلغ 240 میلیون تومان از باشگاه استقلال می خواهم، اما کسی این موضوع را نمی داند. می دانید چرا؟ چون به استقلال تعصب داشتم.

دروازه بان پیشین استقلال خاطرنشان کرد: بهتر است استقلال به جای حسینی از دروازه بان های آکادمی و جویای نام خود استفاده کند. حسینی دروازه بان خوب و آینده داری است، اما به نظرم این قیمت ارزش او نیست. شاید از نظر ما هزار تومان ارزش داشته باشد، اما از نظر خودش میلیاردها تومان. استقلال به جای حسینی می تواند از دروازه بان آکادمی و جویای نام خود استفاده کند و اجازه ندهد بازیکن برای باشگاه تعیین تکلیف کند.

برومند با انتقاد از رفتار حسینی تأکید کرد: حسینی دروازه بان خوب و آینده داری است، اما استقلال با پول قرارداد او می تواند 15 دروازه بان جوان بگیرد. آقای حسینی! برایت زود است چنین ادعایی داشته باشی. وقتی 8 تا 10 سال درون دروازه استقلال قرار بگیری و بالا و پایین نداشته باشی، آن وقت می توانی مدعی باشی. لباس استقلال و هوادارانش جایگاه بالایی دارند. اینها صحبت کسی است که به استقلال تعصب دارد.

 


انتقاد تند دروازه بان سابق استقلال از سید حسین حسینی
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها