بازدید: 10

گزارش زنده : لیگ ملت‌های والیبال / ایران ؟ - روسیه ؟ / جدال غول های 2019 برای تسخیر صدر جدول جهانی در اردبیل

منبع : تابناک کد خبر: 1851714
ایران در شروع استثنایی خود در لیگ ملت‌ها به جز بازی مقابل برزیل در هر هفت مسابقه دیگر فاتح میدان بوده و حالا بالاتر از همه مدعیان و قدرت‌های جهان در صدر قرار دارد. روسیه امشب فرصت مهمی دارد تا این مهم را از چنگ شاگردان کولاکوویچ بیرون بکشد و به تنهایی به صدر تکیه بزند.

تیم ملی والیبال ایران شگفتی ساز فصل جاری لیگ ملت های والیبال ، از ساعت ۱۸:۳۰ امروز یکشنبه در سومین و آخرین بازی از هفته سوم رقابت های ۲۰۱۹ به مصاف روسیه می رود.

به گزارش تابناک ورزشی، خبر بد برای شاگردان کولاکوویچ سابقه نتایج دو تیم است. ایران در ۱۱ بازی از ۱۴ بازی گذشته خود در تورنمنت های مهم از روسیه شکست خورده و هر ۳ پیروزی ایران روبروی این تیم چهارسال پیش یعنی در لیگ جهانی ۲۰۱۵ بوده است. روس ها نیز هر ۵ پیروزی اخیر خود مقابل ایران را با نتیجه ۳ بر یک رقم زده اند.

ایران در شروع استثنایی خود در لیگ ملت ها به جز بازی مقابل برزیل در هر هفت مسابقه دیگر فاتح میدان بوده و حالا بالاتر از همه مدعیان و قدرت های جهان در صدر قرار دارد. روسیه امشب فرصت مهمی دارد تا این مهم را از چنگ شاگردان کولاکوویچ بیرون بکشد و به تنهایی به صدر تکیه بزند. امتیاز آورترین بازیکن ایران، امیر غفور با ۱۳۴ امتیاز است و پس از او پوریا فیاضی ۹۰ امتیاز کسب کرده است.

 

سومین شکست کانادا مقابل لهستان در ارومیه رقم خورد

تیم ملی والیبال لهستان در آخرین بازی خود در هفته سوم لیگ ملت های ۲۰۱۹ که در سالن غدیر شهر ارومیه برگزار شد با نتیجه ۳ بر یک کانادا را شکست داد.

لهستانی ها در ست اول با حملات موثرتر ۲۵ بر ۲۰ برنده شدند. نتیجه ست دوم با دفاع روی تور بهتر بازیکنان کانادا ۲۵ بر ۲۷ به سود این تیم تمام شد. لهستان از ابتدای ست سوم برتر از حریف خود بود و در نهایت هم ۲۵ بر ۲۰ برنده شد. ست طولانی چهارم نیز ۲۶ بر ۲۸ به سود لهستان تمام شد. در این بازی داوید کونارسکی ۲۱ امتیاز برای لهستان و شارون ورنون - اوانز ۳۱ امتیاز برای کانادا کسب کردند. داورانی از ژاپن و مراکش، قضاوت این بازی را بر عهده داشتند.


گزارش زنده : لیگ ملت‌های والیبال / ایران ؟ - روسیه ؟ / جدال غول های 2019 برای تسخیر صدر جدول جهانی در اردبیل
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها