بازدید: 47

حادثه‌ی نفتکش‌ها در دریای عمان (عکس)

منبع : عصر ایران کد خبر: 1845364

پیش از ظهر امروز دو نفتکش در دریای عمان دچار حادثه شدید شدند. خبرگزاری تسنیم ویدئوها و عکسهای اختصاصی از این حادثه مخابره کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیش از ظهر امروز دو نفتکش شامل نفتکش «Front Altair» که با پرچم جزایر مارشال متعلق به نروژ از قطر «اتانول» بارگیری کرده بود و نفتکش «Kokuka Courageous» که با پرچم پاناما از «الجبیل» عربستان به مقصد سنگاپور، محموله «متانول» حمل می کرد، دچار حادثه شدند که بنا بر ادعای رسانه های غربی هدف حمله قرار گرفته اند. خبرهایی هم از شعله ور شدن دو کشتی و غرق شدن یکی از آنها منتشر شده است.

این در حالی است که رسانه ها از قول وزیر تجارت ژاپن اعلام کردند که به دو کشتی باری مرتبط با ژاپن که نخست وزیر آن در ایران به سر می برد و صبح روز حادثه با رهبر معظم انقلاب دیدار کرده است در نزدیکی تنگه هرمز حمله شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم عکسها و فیلمهایی از این حادثه به دست آمده است که در ذیل قابل مشاهده هستند.

این تصاویر از بالگرد نیروی دریایی ارتش که به محل حادثه اعزام شده بود گرفته شده و در اختیار خبرنگار خبرگزاری تسنیم قرار گرفته است.

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی نیز امروز با استفاده از تجهیزات گشت و شناسایی هوایی، موقعیت شناورهای حادثه دیده را دریافته و تیم های امداد هوایی و دریایی را به محل حادثه اعزام کرده بود.

در نزدیکی محل این حادثه ناوشکن آمریکایی(DDG96) USS Bainbridge نیز دیده می شود که تصاویر آن ضبط شده است.


حادثه‌ی نفتکش‌ها در دریای عمان (عکس)
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها