بازدید: 21

استراماچونی، سرمربی احتمالی استقلال

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1843164
آندرئا استراماچونی سرمربی ایتالیایی که هم اکنون نزدیکترین گزینه به نیمکت استقلال معرفی شده احتمالاً تا چند روز دیگر برای امضای قرارداد با این تیم، به تهران سفر می کند.
به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاری صداوسیما از رم؛ آندرئا استراماچوني سرمربی ایتالیایی هم اکنون نزدیکترین گزینه به نیمکت استقلال معرفی شده و گفته می شود تا چند روز دیگر برای امضای قرارداد با این تیم، به تهران سفر می کند.
 
کد ویدیو
 
سرجو روتیچانی، استاد آکادمی ملی فوتبال ایتالیا و رئیس اتحادیه مربیان استان لاتسیو است که 20 سال پیش، استراماچونی یکی از شاگردان وی بوده است دراین باره به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در رم گفت:« من برای آندرئا استراماچونی چه به عنوان فرد و چه به عنوان مربی احترام زیادی قائلم. به خاطر دارم در ابتدا کار مربی یک تیم کوچک در یکی از محله های رم بود ولی به سرعت رشد کرد و سرمربی تیم های سطح بالا شد.
وی افزود: او مربی جوانی است که با توجه به توانایی های فنی و انسانی برجسته اش، دورنمای بسیار خوبی را در پیش رو دارد».
بسیاری از ایتالیایی ها استراماچونی را یک مربی پرتلاش می دانند.
یک شهروند ایتالیایی گفت:« آندرئا استراماچونی، از معدود مربیان ایتالیایی است که کار مربی گری را از پائین ترین سطح شروع کرده است. کار خوب او در تیم های پایه رم و اینتر موجب شد تا در سال 2012 به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان اینتر برگزیده شود».
سیمونه فابیو، یک فوتبالیست جوان ایتالیایی نیز گفت: در سن شانزده سالگی در تیم نوجوانان رم بازی می کردم و افتخار داشتم که استراماچونی سرمربی تیم ما بود. وی فرد بسیار دقیق و کاردانی است که هیچگاه از توجه به تمامی جوانب مرتبط به کار خود چه در تمرینات و چه در هنگام مسابقات غفلت نمی کند.
علی عابدی، مربی ایرانی شاغل در فوتبال سری آ ایتالیا هم در مورد استراماچونی می گوید:« با توجه به تجربه هایی که در این سالها در فوتبال ایتالیا کسب کردم، فکر می کنم حضور مربی یا مربیان ایتالیایی در ایران با اوردن متد ها و تمرینات خاص خودشان می تواند برای فوتبال کشورمان مفید باشد».
به گفته کارشناسان، استراماچونی یکی از پیشگامان نسل نو مربیان فوتبال ایتالیا به شمار می رود.

استراماچونی، سرمربی احتمالی استقلال
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها