بازدید: 17

تاکید استاندار تهران بر اجرای مصوبات سه‌قوه

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1843162
استاندار تهران: دستگاه‌ها مکلفند در سریع‌ترین زمان ممکن تمامی دستورات و مصوبات سه قوه را اجرایی و عملیاتی کنند.

تاکید استاندار تهران بر ضرورت اجرای مصوبات سه قوهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال ۹۸ به ریاست انوشیروان محسنی بندپی با حضور محمدامامی امین معاون توسعه منابع استانداری تهران و جمعی از مدیران کل استان تهران امروز (چهارشنبه) ۲۲ خرداد ۹۸ در محل سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد.
محسنی بندپی ضمن تبریک هفته محیط زیست و گرامی داشت جهاد کشاورزی در خصوص نگاه همه جانبه به شعار سال با عنوان "رونق تولید" گفت: مهمترین و راهبردی ترین راه مقابله با تحریم ها و فشار اقتصادی وجنگ روانی با استکبار، نادیده گرفتن مقررات غیر ضروری و تسریع در امور رفع موانع تولید است که تمامی دستگاه ها موظف به انجام این امر به صورت تخصصی می باشند.
استاندار تهران با تاکید بر ضرورت اجرای دستورات سه قوه عنوان داشت: آنچه که باید برای ما به عنوان اصل قرار گیرد مصوبات و دستورات سه قوه است و دستگاه ها مکلفند در سریع ترین زمان ممکن تمامی دستورات و مصوبات را اجرایی و عملیاتی کنند.
مقام عالی دولت درخصوص مصوبه ۱۲۰ کیلومتری گفت: برای تحقق شعار سال نیازمند بازنگری در مورد مصوبه قانون ۱۲۰کیلومتری در حریم شهر تهران هستیم.
محسنی بندپی در خصوص شهرک صنعتی پایتخت که بین دو استان تهران و سمنان با مشکل تقسیمات کشوری مواجه است، گفت: ضروری است در مدت زمان یک هفته مکاتبه ای با معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور موضوع تا حصول نتیجه پیگیری شود.
در پایان نیز مقرر شد: با دستور استاندار تهران سازمان همیاری شهرداری های استان تهران در مدت زمان یک ماه نسبت به احداث سایت مدیریت پسماند در هوشنگ آباد اقدام کند.


تاکید استاندار تهران بر اجرای مصوبات سه‌قوه
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها