بازدید: 13

خطر توقیف لوگو باشگاه پرسپولیس رفع شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1843064
با پرداخت بدهی دیگر خطر توقیف لوگو باشگاه پرسپولیس تهران را تهدید نمی‌کند.

خطر توقیف لوگو باشگاه پرسپولیس رفع شدبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه پرسپولیس تهران مانند استقلال که ۲ تیم پرطرفدار پایتخت محسوب می شود، همواره با مشکلات مالی دست و پنج نرم می کند و طلبکاران به دنبال توقیف لوگو و اموال این باشگاه هستند.

پس از اینکه ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران در برنامه ورزش و مردم بیان کرد: بدهی مالیاتی ما بالای ۱۰۰ میلیارد تومان است، اما ۹ میلیارد تومان بدهی تکلیفی داریم. همین چند روز قبل بابت لوگوی باشگاه ۳۳۰ میلیون تومان اجراییه به باشگاه آمد که اگر این پول را پرداخت نکنیم، لوگوی باشگاه توقیف می شود. وقتی لوگوی باشگاه توقیف شود چطور می توانیم برای فصل آینده حامی مالی جذب کنیم؟ این بدهی ها به یکباره در هزینه های جاری لحاظ می شود و نمی توانیم نسبت به پرداخت آن ها بی تفاوت باشیم، هواداران پرسپولیس نگران این موضوع هستند، اما خطر توقیف لوگو باشگاه رفع شد.

یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: لوگوی باشگاه پرسپولیس در خطر توقیف نیست و درصدد پرداخت بدهی ها هستیم.

او درباره بدهی ۶۰ هزار دلاری به یک تیم آمریکایی هم افزود: درباره این موضوع چیزی نمی دانم و در جریان نیستم. اصلا چیزی در باشگاه به این عنوان در بحث نیست.

بیشتر بخوانید:

میزان پرداختی پرسپولیس به منشا مشخص شد

برانکو در سرزمین شفر!

حضور بیرانوند در آ اس رم منتفی شد / عقاب در پرسپولیس ماندنی می شود؟

عرب: درآمدمان ۶۱ میلیارد، اما هزینه مان ۶۳ میلیارد است/ دریافتی مان در فضای بی اعتمادی کاهش یافت/ گزینه اول، دوم و سوم ما برانکو است

انتهای پیام/

لوگوی باشگاه پرسپولیس توقیف نمی شود

خطر توقیف لوگو باشگاه پرسپولیس رفع شد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها