بازدید: 14

حمایت صنعت بیمه از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1843062
گروه اقتصاد ــ سلیمانی درباره استارتاپ‌ها با بیان اینکه از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها در صنعت بیمه حمایت می‌کنیم و به آن‌ها مجوز می‌دهیم، گفت:​ شرکت‌های بیمه‌ای باید از استارتاپ‌ها و نوآوری‌ها برای ارتقای فعالیت‌های خود استفاده کنند.

به گزارش ایکنا، به نقل از وزارت اقتصاد، علیرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی، در حاشیه افتتاح مرکز نوآوری صنعت بیمه در جمع خبرنگاران افزود:​ مجموعه خسارت ها که باید بیمه ها در این مناطق بپردازند، ​ ۳۸۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

وی اضافه کرد: بیشتر افراد در این خصوص پرونده تشکیل داده اند و در صورتی که اقدام کنند خسارت ظرف ۴۸ ساعت پرداخت می شود. برخی منازل نیز از طرف شهرداری و نهاد های دیگر بیمه شده اند.

وی درباره ایجاد صندوق بیمه حوادث طبیعی بیان کرد: تشکیل این صندوق در دولت مصوب شده و باید به مجلس برای تصویب و اجرایی شدن ارائه شود.

رئیس کل بیمه مرکزی درباره بدهکاری یکی از شرکت های خودرویی به بیمه گفت:​ این بدهکاری بابت بیمه نامه شخص ثالث است که قرار شده در شش ماه مبلغ این بدهی به شرکت های بیمه ای از طرف این شرکت خودروسازی پرداخت شود. همچنین قرار است سهام دولتی بیمه البرز در بورس عرضه شود که درآمد ناشی از آن صرف افزایش سرمایه شرکت بیمه ایران می شود.

سلیمانی درباره استارتاپ ها با بیان اینکه از شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها در صنعت بیمه حمایت می کنیم و به آن ها مجوز می دهیم، گفت:​ شرکت های بیمه ای باید از استارتاپ ها و نوآوری ها برای ارتقای فعالیت های خود استفاده کنند.
انتهای پیام


حمایت صنعت بیمه از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها