بازدید: 8

اقرار تأمین کننده برنج فروشگاه شهروند به تقلب

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1843060
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی: در عرضه برنج در فروشگاه شهروند تقلب شده بود هیچ شکی نیست و تأمین کننده این برنج به این تقلب اقرار کرده است
سیدیاسر رایگانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در پاسخ به سوالی مبنی بر این که بالاخره ۸۰ درصد برنج ایرانی عرضه شده در فروشگاه شهروند، پاکستانی بوده است یا نه و چرا مسئولان شورای شهر اخیراً این نظر را رد و ادعا کرده اند که در این برنج عرضه شده برنج بی کیفیت بوده است نه پاکستانی؟ افزود: در این که تقلب صورت گرفته است هیچ شکی نیست و تأمین کننده این برنج در شعبه رسیدگی کننده تعزیرات به این تقلب اقرار کرده و اقرارش موجود است و امضا و اثر انگشت گرفته شده است.
کد ویدیو
وی گفت: شاید فروشگاه شهروند از این تقلب مبرا باشد، اما به عنوان یک صنف موظف است درباره کیفیت کالایی که ارائه می کند جوابگو باشد.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به این که این حکم در حال رسیدگی است، افزود: به دنبال فضاسازی و تقابل رسانه ای و بهره برداری سیاسی نیستیم و به عنوان مرجع رسیدگی کننده ورود می کنیم و در دو هفته اخیر مسئولان شهرداری تهران و شورای شهر اظهارات متعددی داشتند، اما برای این که وارد فضای تقابل نشویم پاسخ ندادیم و معتقدیم روند رسیدگی باید در فضایی آرام انجام شود.
رایگانی گفت: کارشناسی که شورای شهر به ان استناد کرده باید با درخواست شعبه انجام می شده و به مرجعی که مد نظر شعبه بوده ارسال می شده است.
وی افزود: نوع این بازرسی را سازمان استاندارد به صورت مکتوب به ما اعلام کرده است و امکان این نوع کارشناسی که دوستان به آن استناد کردند وجود ندارد.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: شرکت شهروند در این تقلب نقشی نداشته و تأمین کننده برنج، تقلب را پذیرفته است و حکم پرونده حداکثر تا هفته آینده صادر می شود.
 

اقرار تأمین کننده برنج فروشگاه شهروند به تقلب
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها