بازدید: 28

دستگیری قاچاقچی موادمخدر در کن/ کشف بیش از ۱۰۵ کیلوگرم انواع موادمخدر در مخفیگاه متهم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1842973
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری قاچاقچی موادمخدر در کن و کشف بیش از ۱۰۵ کیلوگرم انواع موادمخدر از مخفیگاه متهم خبر داد.

دستگیری قاچاقچی موادمخدر در کن/ کشف بیش از ۱۰۵ کیلوگرم انواع موادمخدر در مخفیگاه متهمسرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در گفتگو با  خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت یک سوداگر مرگ با نام «کمال» در یکی از استان های شمالی کشور، پرونده ای تشکیل شد و تیم ویژه عملیات پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب رسیدگی به این موضوع را برعهده گرفت.

وی با اشاره به همکاری با پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان جهت بررسی موضوع و انجام اقدامات عملیاتی و پلیسی، افزود: در بررسی ‎ها مشخص شد که متهم به تازگی یک محموله موادمخدر را از قاچاقچیان خریداری کرده است و قصد توزیع آن را دارد.

سرهنگ بخشنده تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم در کن و سولقان و اعزام ماموران عملیات به این محل، طی ساعت ها گشت زنی نامحسوس ، در اقدامی ضربتی متهم دستگیر شد.

بیشتر بخوانید: کشف بیش از ۱۶۹ کیلوگرم موادمخدر در عملیات مشترک

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم ۸۶ کیلو و ۶۵۰ گرم حشیش، ۱۷ کیلو و ۸۰۰ گرم هروئین، ۵ کیلوگرم نیز ماده مخدر تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب با بیان اینکه متهم به همراه موادمخدر مکشوفه به مقر این پلیس منتقل شد، خاطرنشان کرد: پرونده پس از تکمیل جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارجاع خواهد شد.

انتهای پیام/


دستگیری قاچاقچی موادمخدر در کن/ کشف بیش از ۱۰۵ کیلوگرم انواع موادمخدر در مخفیگاه متهم
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها