بازدید: 27

واتس آپ از ارسال کنندگان پیام های انبوه شکایت می کند

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 1842867
واتس آپ اعلام کرده علیه کاربرانی که پیام های انبوه در این پلتفرم ارسال می کنند، اقدام قانونی و از آنها شکایت می کند.

به گزارش شفاف به نقل از دیلی میل، واتس آپ اعلام کرد از کاربرانی که تعداد زیادی پیام ارسال می کنند، شکایت خواهد کرد.

این شرکت امیدوار است تابا این شیوه سودجویانی را متوقف کند که با کمک این اپلیکیشن تعداد انبوهی پیام را برای کاربرانی مشخص ارسال می کنند.

در بخش FAQ وب سایت این پیام رسان اشاره شده اگر مشخص شود فردی با استفاده از این پلتفرم پیام های انبوه یا خودکار ارسال می کند، با اقدامات قانونی روبرو خواهد بود.

سخنگوی این شرکت نیز در این باره می گوید: واتس آپ برای پیام رسانی خصوصی طراحی شده است. بنابراین ما اقداماتی برای جلوگیری از ارسال انبوه پیام ها در نظر گرفتیم و حد و مرزهایی برای نحوه استفاده از واتس اپ در نظر گرفتیم. ما تلاش های خود را برای شناسایی حساب های کاربری افزایش دادیم که از واتس آپ سواستفاده می کنند. به این ترتیب می توان ماهانه ۲ میلیون حساب کاربری را در سراسر جهان مسدود کرد.

در صفحه وب سایت این شرکت تحت عنوان «استفاده غیر قانونی از واتس آپ» آمده است: این شرکت خود را متعهد می داند تا ماهیت خصوصی پلتفرم را برای کاربران حفظ کند.

این شرکت با توجه به شواهدی که از پلتفرم خود جمع آوری می کند، گزینه شکایت قانونی از سواستفاده جویان را نیز در نظر گرفته است. این شواهد شامل ادعای شرکت های مختلف درباره توانایی شان برای استفاده از واتس آپ به شیوه ای است که سیاست های آن را زیر پا می گذارد.

سیاست های جدید به شناسایی مجرمانی کمک می کند که با استفاده از این اپلیکیشن پیام های فیشینگ یا بدافزار را منتشر می کنند.


واتس آپ از ارسال کنندگان پیام های انبوه شکایت می کند
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها