بازدید: 23

پیشی گرفتن بایدن از ترامپ در تازه‌ترین نظرسنجی درباره انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1842860
تازه‌ترین نظرسنجی انجام شده در مورد انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا حاکی از پیشی گرفتن جو بایدن از دونالد ترامپ است.
پیشی گرفتن برترین کاندیدای حزب دموکرات از ترامپ در تازه ترین نظرسنجیبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ براساس جدیدترین نظرسنجی انجام شده در مورد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، کاندیدای برتر حزب دموکرات از دونالد ترامپ پیشی گرفته است.

به گزارش سی ان ان، جدیدترین نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه کوئینیپیاک از پیشی گرفتن «جو بایدن» دموکرات از رئیس جمهور آمریکا حکایت دارد.

براساس این نظرسنجی ۵۳ درصد از رای دهندگان اعلام کردند از جو بایدن حمایت می کنند و ۴۰ درصد نیز گفتند به دونالد ترامپ رای می دهند.

نظرسنجی فاکس نیوز، رسانه حامی ترامپ در اواسط ماه می نیز نتایج تقریبا مشابهی را ارائه می کرد. براساس آن نظرسنجی بایدن با اختلافی ۱۱ درصدی با ترامپ در صدر قرار داشت.

در میان رای دهندگان مستقل نیز بایدن دست بالا را دارد. ۵۸ درصد رای دهندگان مستقل اعلام کردند که به بایدن رای می دهند و ۲۸ درصد آنان حمایت خود را از ترامپ اعلام کردند. بهترین رایی که ترامپ در میان رای دهندگان مستقل به دست آورد در مقایسه با «الیزابت وارن» بود.

بایدن و ترامپ که روز سه شنبه همزمان در ایالت «آیوا» در گردهمایی انتخاباتی صحبت می کردند، یکدیگر را هدف حملات لفظی قرار دادند. کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از ترامپ به عنوان "تهدیدی وجودی" برای آمریکا یاد کرد و دونالد ترامپ نیز متقابلا، بایدن را "احمق" نامید.

اختلاف آرای میان بایدن و ترامپ نسبت به سال ۲۰۱۵ که کوئینپیاک نخستین نظرسنجی خود را برگزار کرد، افزایش یافته است. در آن نظرسنجی ۴۹ درصد رای دهندگان حمایت خود از بایدن و ۳۷ درصد حمایت خود را از ترامپ اعلام کرده بودند.
 

انتهای پیام/

پیشی گرفتن بایدن از ترامپ در تازه‌ترین نظرسنجی درباره انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها