بازدید: 12

مهم/ خنثی‌شدن حمله تروریستی خشن در شاهچراغ + جزئیات

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 1842858
نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، استان فارس را یکی از استان‌های هدف دشمن در تروریسم سازمان یافته عنوان کرد و از خنثی شدن یک حمله تروریستی در حرم احمد بن موسی خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
به گزارش نامه نیوز، محمد مهدی برومندی اظهار کرد: قدرت بازدارندگی ایران در سطوح منطقه مثال زدنی است و امروز با توسعه تروریسم سازمان یافته مواجه هستیم که با استفاده تاکتیکی از موضوع تروریسم امینت منطقه را مورد توجه قرار داده است.
 
نماینده مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی فارس با بیان اینکه در مدیریت و حاکمیت خوب، ضروری ترین نیاز مردم امینت و آرامش است، ابراز کرد: کشور در امور امنیت در دنیا و منطقه مثال زدنی است.
 
وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در همه ابعاد با این توطئه ها مقابله کرده است و شکست آمریکا و استکبار جهانی در سوریه نشان از اقتدار جمهوری اسلامی است؛ یادآورشد: امروز شاهد انتقال داعش توسط امریکا به مرزهای شرقی و افغانستان هستیم.
 
برومندی خاطرنشان کرد: در استان فارس برنامه ریزی سازمان یافته برای انجام تروریسم خشن در حرم احمد بن موسی داشتند که در شورای تامین استان خنثی شد که در این شورا هماهنگی خوبی در استان داریم.

مهم/ خنثی‌شدن حمله تروریستی خشن در شاهچراغ + جزئیات
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها