بازدید: 15

هشدار پلیس راهور به شهروندان پایتخت

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1842854
جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب درخصوص استفاده از تلفن همراه به هنگام رانندگی و راه رفتن در خیابان به شهروندان تهرانی هشدار داد.
به گزارش افکارنیوز،

 سرهنگ دوم عباس اوتادی جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب اظهار کرد: طبق بررسی های به عمل آمده یکی از شایع ترین علل تصادفات عدم توجه راننده وسیله نقلیه به جلو محسوب می شود که فاکتورها ی متعددی باعث حواس پرتی و کاهش تمرکز رانندگان حین رانندگی می شود.

اخبار اجتماعی-  وی افزود: از مصادیق اصلی علل حواس پرتی رانندگان می توان به استفاده از تلفن همراه حین رانندگی اشاره کرد. عاملی که درصد قابل توجهی از تصادفات را به خود اختصاص داده و لازم است شهروندان گرامی ضمن توجه به این موضوع در زمان رانندگی از تلفن همراه استفاده نکنند تا از وقوع سوانح تلخ و جبران ناپذیر جلوگیری شود؛ لذا توصیه می شود که رانندگان تنها در شرایط اضطرار در منتهی الیه سمت راست مسیر (در محل امن و مجاز) توقف کرده و از گوشی همراه خود استفاده کنند.

سرهنگ اوتادی ادامه داد: شایان ذکر است؛ توصیه در خصوص استفاده از تلفن همراه تنها اشاره به رانندگان وسایل نقلیه ندارد، بلکه عابران پیاده نیز حین عبور از سطح معابر و تقاطع ها باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند و تا حد امکان در زمان عبور از عرض معابر از گوشی همراه خود استفاده نکنند.

 


هشدار پلیس راهور به شهروندان پایتخت
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها