بازدید: 27

جدیدترین رنکینگ تیم‌های ملی جهان/ تیم ملی فوتبال ایران یک پله صعود کرد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1842849
در جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی فوتبال، تیم ملی ایران یک پله صعود کرد و در رده بیست و یکم دنیا و همچنان اول آسیا جای گرفت.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در جدیدترین رنکینگ تیم های ملی فوتبال دنیا، تیم ملی کشورمان با یک پله صعود و با کسب ۱۵۱۶ امتیاز مشترکا با تیم ملی پرو در رتبه بیست و یکم دنیا جای گرفت. گفتنی است تیم ملی ایران همچنان تیم اول آسیا است.

تیم ملی فوتبال ایران در جایگاه بیست و یکم دنیا قرار گرفت

ایران با برتری مقابل سوریه و همچنین کسب نتیجه تساوی مقابل کره جنوبی، توانست یک پله رتبه خود را در این رنکینگ جهانی ارتقا دهد. تیم ملی ژاپن نیز با یک پله صعود در رتبه بیست و ششم جهان قرار و تیم دوم آسیا لقب گرفت. کره جنوبی نیز در رتبه ۳۷ جهان وسوم آسیا جای گرفت.

تیم های ملی بلژیک، فرانسه و برزیل به ترتیب رتبه های اول تا سوم این رده بندی را با کسب ۱۷۳۷، ۱۷۳۴ و ۱۷۳۴ امتیاز به خود اختصاص دادند.

بیشتر بخوانید:

شکوری: کاملا حرفه ای با ویلموتس برخورد می کنیم/ حواشی باعث زیبایی فوتبال می شود/ همه باید مانند یک خانواده کمک کنیم تا کشتی فوتبال به مقصد برسد

تزریق امید از سئول به تهران/ تسویه حساب استقلال با فرهاد در ۷ سکانس/ قوچان نژاد سرانجام سکوتش را شکست/ برانکو از پرسپولیس جدا می شود

انتهای پیام/

رنکینگ جدید تیم های ملی فوتبال در فیفا

جدیدترین رنکینگ تیم‌های ملی جهان/ تیم ملی فوتبال ایران یک پله صعود کرد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها