بازدید: 12

دایی با گواردیولا مسابقه گلف می‌دهد

منبع : انتخاب کد خبر: 1842284
در این مسابقات جذاب، بزرگان فوتبال دنیا نظیر گواردیولا، رونالدینیو و... حضور دارند و در کنار یکدیگر مسابقات گلف جذابی را برگزار خواهند کرد. دایی که از مفاخر فوتبال ایران در دنیاست، بار‌ها در مسابقات مختلف همراه با بزرگان فوتبال جهان حاضر شده و در کنار آن‌ها به رقابت پرداخته است و حالا به این مسابقات جذاب دعوت شده و طی روز‌های آینده راهی اسپانیا خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

علی دایی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان، پرسپولیس و سایپا به مسابقات گلف با حضور بزرگان فوتبال دنیا در شهر بارسلون اسپانیا دعوت شد.

به گزارش آی اسپورت، در این مسابقات جذاب، بزرگان فوتبال دنیا نظیر گواردیولا، رونالدینیو و... حضور دارند و در کنار یکدیگر مسابقات گلف جذابی را برگزار خواهند کرد. دایی که از مفاخر فوتبال ایران در دنیاست، بار ها در مسابقات مختلف همراه با بزرگان فوتبال جهان حاضر شده و در کنار آن ها به رقابت پرداخته است و حالا به این مسابقات جذاب دعوت شده و طی روز های آینده راهی اسپانیا خواهد شد.

علی دایی این روز ها تمرینات گلف خود را در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می کند تا با آمادگی کامل در کنار مفاخر فوتبال دنیا به رقابت بپردازد.


دایی با گواردیولا مسابقه گلف می‌دهد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها