بازدید: 8

آغاز احداث مسکن مددجویان سیل‌زده از هفته آینده

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور از آغاز احداث مسکن مددجویان سیل‌زده از هفته آینده خبر داد.

به گزارش بولتن نیوز، علیرضا عسگریان در جلسه هماهنگی ساخت مسکن مددجویان مناطق سیل زده با مشارکت سپاه، اظهار کرد: از هفته آینده ساخت این منازل کلنگ زنی خواهد شد. سپاه برای ساخت منزل مددجویان کمیته امداد و بهزیستی برنامه های بسیار خوبی در دستور کار دارد و بنده مطمئنم جزو نخستین خانه هایی هستند که در مناطق سیل زده ساخته خواهند شد.

وی با اشاره به پیشرو بودن لرستان در زمینهٔ جمع آوری مشارکت های مردمی، افزود: در ماه مبارک رمضان بیش از 110 هزار حامی جذب کمیته امداد شده است.

عسگریان با بیان این که هدف گذاری جذب حامی در تمام سال 200 هزار حامی بوده که تنها در ماه مبارک رمضان بیش از 110 هزار نفر جذب شده است، اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان بیش از یک میلیون و 100 هزار مددجو اطعام شده و همچنین در این ماه بیش از 400 مرکز نیکوکاری در سراسر کشور افتتاح شده است.

وی گفت: در نظر گرفتیم به مناسبت ماه مبارک رمضان 128 هزار بسته غذایی با قیمت حدود 200 هزار تومان بین مددجویان توزیع کنیم که در این ماه بیش از 200 هزار بسته توزیع شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری، تصریح کرد: امسال در رابطه با کمک های مردمی در جشن های نیکوکاری بیش از 62 درصد رشد داشته ایم؛ امسال پیش بینی می شود بیش از 200 میلیارد تومان زکات فطره در سراسر کشور جمع آوری شده باشد.

وی ادامه داد: پس از سیلاب های اخیر در کشور سیل عظیمی از کمک های مردمی به سمت مناطق سیل زده کشور ارسال شد، با همکاری سپاه و سایر دستگاه های اجرایی تلاش خواهیم کرد مددجویان و محرومین سیل زده تا قبل از پایان سال وارد منازل خود با تجهیزات کامل شوند. در این رابطه از هفته آینده احداث مسکن برای مددجویان سیل زده آغاز خواهد شد.

عسگریان افزود: در مناطق سیل زده کشور سهم کمیته امداد 25 هزار واحد مسکونی است که از تعداد 10 هزار واحد احداثی 7 هزار و 500 واحد شهری و 2 هزار و 500 واحد روستایی است.


آغاز احداث مسکن مددجویان سیل‌زده از هفته آینده
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها