بازدید: 8

شناسایی استعداد‌های فوتبالی استان‌های سیل زده

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1842259
استعداد‌های فوتبالی در بین تیم‌های استان‌های سیل زده گلستان و لرستان شناسایی شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مدیر عامل جمعیت مردم نهاد جلوه مهر ایران در پایان مسابقات فوتبال جام رمضان که با حضور ۳۲ تیم از سراسر کشور برگزار شد، گفت: این مسابقات در قالب همدلی با سیل زدگان کشور برگزار شده است.

قیصری افزود: کشف استعداد های برتر به ویژه در بین تیم های استان های سیل زده مهمترین هدف این مسابقات بود که با همکاری مجید جلالی و نمایندگان وی انجام پذیرفت.

وی گفت: در ادامه این حرکت و با رایزنی های انجام شده با بزرگان فوتبال در صدد هستیم برنامه ای موثر و مفید برای شکوفایی جوانان فوتبالی خصوصا مناطق سیل زده انجام دهیم.

در آیین پایانی مسابقات فوتسال جام رمضان که چهره های مطرح ورزشی و هنری حضور داشتند، محسن خلیلی مدیر تیم پرسپولیس پیراهن این تیم و یک توپ را با امضای تمامی بازیکنان پرسپولیس به مردم مناطق سیل زده اهدا کرد.

در آیین پایانی مسابقات فوتسال با شعار «پهلوانی فوتبالی»، علاوه بر اهدای جوایز به تیم های وحدت، پرهام البرز، سلمی دارو به عنوان تیم های اول تا سوم، و نیز بازیکنان فنی و اخلاق و آقای گل، از اعضای تیم های استان های سیل زده حاضر در مسابقات تجلیل و جوایزی به آن ها اهدا شد.

همچنین از جانباز همیشه فوتبالی کشور آقای موسی سلامت تجلیل شد.


شناسایی استعداد‌های فوتبالی استان‌های سیل زده
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها