بازدید: 34

فرهاد مجیدی تصمیم خوبی نگرفت

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1840995
هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به اینکه کمیته فنی نقش تعیین کننده‌ای در عملکرد استقلال نداشت دیگر عضو این کمیته نیستم.
به گزارش افکارنیوز،

مجید نامجومطلق در پاسخ به این سوال که چرا از کمیته فنی استقلال خارج شدید گفت:

اخبار ورزشی- چیزی که مد نظر من بود صورت نگرفت. قرار بود هر اتفاقی بخواهد بیفتد با کمیته فنی مشورت شود و اعضای کمیته در جریان امور قرار بگیرند، اما این اتفاق عملاً رخ نداد و من صلاح دیدم دیگر در کمیته نباشم، ولی امیدوارم دوستانی که در آنجا هستند موفق باشند.

مجید نامجومطلق با اظهار نگرانی برای طرفداران استقلال گفت:

هواداران حق دارند ناراحت باشند. آن ها نگران تیمشان هستند. چند سالی است که استقلال نتوانسته به قهرمانی دست پیدا کند؛ بنابراین آن ها انتظار دارند تیمشان در این فصل هم در یارگیری و هم در انتخاب سرمربی جدید عملکرد خوبی داشته باشند. آن ها همیشه استقلال را در اوج می خواهند و وقتی این شرایط را می بینند به شدت نگران شده و به هر طریقی می خواهند این نگرانی را به مدیران استقلال انتقال دهند.

هافبک پیشین استقلال در خصوص قطعی شدن حضور استراماچونی به عنوان سرمربی جدید استقلال گفت:

با توجه به اینکه او در اینترمیلان بوده حتی برای مدتی کوتاه نشان دهنده آن است که او می تواند مربی موفقی باشد. قطعاً توانایی های بالایی داشته که توانسته در اینتر کار کند و حالا هم قرار است به تیم بزرگی، چون استقلال بپیوندد؛ بنابراین باشگاه باید تمام امکانات را از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری برای او فراهم کرده تا بتواند عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

نمجید نامجومطلق در پاسخ به این پرسش که تمام کادر فنی استقلال از این تیم جدا شده و این موضوع کار را برای استراماچونی سخت نمی کند، گفت:

مطمئناً این اتفاق خوبی نبود. بیژن طاهری، اشکان نامداری و فرهاد مجیدی از استقلال جدا شدند. البته اعتقاد دارم مجیدی تصمیم خوبی نگرفت. او می توانست یک فصل دیگر در استقلال بماند. در جلسه آخری که من عضو کمیته فنی بودم قراربر این بود با توجه به علاقه خود فرهاد، او فصل آینده را به عنوان دستیار استراماچونی در استقلال بماند تا خودش روزی سرمربی استقلال شود، اما حالا به عنوان سرمربی جدید تیم امید معرفی شده، ولی من معتقدم کاش این کار را نمی کرد.

مجید نامجومطلق تاکید کرد:

شاید حضور در تیم ملی امید، فرهاد را وسوسه کرده باشد. کار سختی در پیش دارد و امیدوارم حالا که این سمت را قبول کرده در تیم امید به موفقیت های خوبی دست پیدا کند.

هافبک پیشین استقلال در پاسخ به این سوال که با شرایط موجود، آینده استقلال را چگونه می بینید گفت:

آینده آبی پوشان بستگی به عملکرد مدیران استقلال در فصل نقل و انتقالات دارد. اگر آن ها بتوانند بازیکنان خوبی را جذب کنند مطمئناً حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت، اما اگر در جذب بازیکن ضعیف باشند دوباره روز های خوبی برای استقلال پیش رو نخواهد بود و باز این هواداران هستند که بیشتر از همه متضرر می شوند.

مجید نامجومطلق در پاسخ به این سوال که اگر شرایط مساعد باشد دوباره به کمیته فنی باز خواهید گشت، گفت:

روز اول که آمدم قرار بود کمیته فنی، استقلال اجرایی داشته باشد و بتواند به تیم کمک کند، اما متأسفانه شاهد این موضوع نبودیم و من صلاح ندیدم که بمانم، اما اگر شرایط تغییر کند و من بدانم می توانم برای استقلال مفید باشم حتماً باز خواهم گشت، ولی دوست ندارم تشریفاتی باشم و تنها اسم عضو کمیته فنی را یدک بکشم.

مجید نامجومطلق در پایان خاطرنشان کرد:

امیدوارم مسئولان استقلال با توجه به زمان کمی که تا شروع لیگ باقی مانده هر چه زودتر نفرات مورد نظر را جذب کرده تا آبی پوشان بتوانند یک اردوی پیش فصل خود را برگزار کرده و حضوری پرقدرت در لیگ نوزدهم داشته باشد.

 


فرهاد مجیدی تصمیم خوبی نگرفت
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها