بازدید: 27

حاجی‌دلیگانی: رئیس‌جمهور و وزرا گزارش عملکرد سالیانه را به موقع در مجلس ارائه کنند/ لاریجانی: نامه‌های لازم در این زمینه ابلاغ شده است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1839532

نماینده مردم شاهین شهر و میمه گفت: ارائه گزارش سالانه رئیس جمهور و وزرا حرکت زیبایی است که مرداد ماه و به موقع باید انجام شود.

حاجی دلیگانی: رئیس جمهور و وزرا گزارش عملکرد سالیانه را به موقع در مجلس ارائه کنند/ لاریجانی: نامه های لازم در این زمینه ابلاغ شده استبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه در صحن علنی نوبت عصر امروز( دوشنبه ۲۰ خرداد ماه) مجلس طی تذکری گفت: مطابق مصوبه مجلس، امسال برای اولین بار رئیس جمهور و وزرا باید گزارش عملکرد سالیانه خود را براساس برنامه ششم توسعه و اسناد بالادستی به مجلس ارائه دهند.

وی افزود: این گزارش بعد از چاپ در مجلس و بررسی در کمیسیون های مربوطه در صحن علنی بررسی خواهد شد و بعد از آن موافقان و مخالفان می توانند صحبت های خود را مطرح کرده و در نهایت رئیس جمهور و وزرا حق دفاع دارند و در صورت عدم اقناع نمایندگان، استیضاح و بحث های دیگر هم مطرح می شود.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس بیان کرد: این یک حرکت زیبایی بود که در مجلس اتفاق افتاد و انشاءالله این کار نظارتی در مرداد ماه و به موقع انجام شود.

علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: نامه های لازم در این زمینه ابلاغ شده است.

انتهای پیام/


حاجی‌دلیگانی: رئیس‌جمهور و وزرا گزارش عملکرد سالیانه را به موقع در مجلس ارائه کنند/ لاریجانی: نامه‌های لازم در این زمینه ابلاغ شده است
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها