بازدید: 7

ثبت نام 3300 فیلم در دهمین جشنواره «سیمرغ»

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1838694
گروه هنر ــ از میان ۴۴۰۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه دهمین جشنواره بین‌المللی «سیمرغ»، 3300 اثر در بخش فیلم برای شرکت در جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی دهمین جشنواره سیمرغ؛ از میان تمام آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره ۳۳۰۰ اثر برای حضور در این دوره از جشنواره آثار خود را در بخش فیلم به ثبت رسانده اند. در رشته های فیلم کوتاه ۲۶۱۹ اثر، مستند ۱۱۴ اثر، فیلمنامه نویسی ۳۲۴ اثر، تیزر و نماهنگ ۹۵ اثر و پویانمایی ۱۴۸ عنوان اثر در بخش فیلم ثبت نام و در این دوره از جشنواره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
یادآور می شود، در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی شرکت کنندگان در ۵ رشته فیلم کوتاه داستانی، فیلم مستند، تیزر و نماهنگ، پویانمایی و فیلمنامه نویسی آثار خود را به ثبت رسانده اند. همچنین در بخش کارکنان، اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی در رشته های فیلم کوتاه داستانی، مستند و فیلمنامه نویسی و همچنین در بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور علاقه مندان تنها در رشته های فیلم مستند و فیلمنامه نویسی شرکت کرده اند.
جشنواره بین المللی «سیمرغ» با شعار «سالم زیستن، هنر است» در پنج بخش تئاتر، فیلم، ادبی، هنر های تجسمی و موسیقی، تابستان سال جاری در شهر تهران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

ثبت نام 3300 فیلم در دهمین جشنواره «سیمرغ»
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها