بازدید: 135

تبدیل ساعت مچی معمولی به ساعت‌هوشمند (عکس)

اخبار علمی و تکنولوژی،تبدیل ساعت مچی معمولی به ساعت‌هوشمند:اگرچه ساعت های هوشمند یکی از جریان های اصلی حال حاضر در دنیای فناوری محسوب می شوند اما افراد بسیاری هم هستند
اخبار علمی و تکنولوژی،تبدیل ساعت مچی معمولی به ساعت‌هوشمند:اگرچه ساعت های هوشمند یکی از جریان های اصلی حال حاضر در دنیای فناوری محسوب می شوند اما افراد بسیاری هم هستند که علاقه ای به کنار گذاشتن ساعت های آنالوگ ارزشمند خود و جایگزینی آن با یک نمونه هوشمند ندارند. اما دیجیتاکس می تواند ساعت مچی کاربر را به یک دستگاه هوشمند مبدل سازد و از ویژگی های پیشرفته و شگفت انگیز آن بهره‌مند شود.

ساعت مچی،ساعت هوشمند،دیجیتاکس

به گزارش ایران مطلب به نقل از عصرایران،به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، دیجیتاکس دستگاهی نوآورانه و کاربردی است که برای اتصال به ساعت های مچی معمولی و تبدیل آنها به ساعتی هوشمند طراحی شده است. این دستگاه از طراحی جمع و جور و گرد سود می برد تا امکان اتصال راحت پشت بیشتر ساعت های مچی را داشته باشد.

ساعت مچی،ساعت هوشمند،دیجیتاکس

با بهره‌مندی از فناوری بلوتوث، دیجیتاکس به صورت بی سیم با تلفن هوشمند کاربر ارتباط برقرار می کند و هنگام دریافت اعلان ها از طریق لرزش وی را مطلع می سازد. افزون بر این، دیجیتاکس به شتاب سنج سه محوره مجهز شده و در قالب یک ردیاب سلامت می تواند بر فعالیت های روزانه کاربر نظارت داشته و به ارتقا سلامت وی کمک کند. شارژ بی سیم QI امکان شارژ آسان این دستگاه را فراهم می کند.

ساعت مچی،ساعت هوشمند،دیجیتاکس

تبدیل ساعت مچی معمولی به ساعت‌هوشمند (عکس)
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها