بازدید: 8

حبیب زاده: بهترین اتفاق برای عرب استعفا از مدیر عاملی پرسپولیس است/ بازیکن در جایگاهی نیست که برای بودن عرب در مراسم توزیع جوایز تصمیم بگیرد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1821880

سهند حبیب زاده، مشاور سابق مدیرعامل پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اتفاقات رخ داده در دیدار پرسپولیس و داماش و اعتراضات هواداران به مدیریت باشگاه بیان کرد: عملکرد مان در پرسپولیس مشخص است. زمانیکه ما آمدیم، پولی در باشگاه نبود و فقط ۷ میلیون تومان پول در حساب باشگاه بود و ما درگیر گرفتن پاداش آسیایی بودیم. پاداش آسیایی هم ۱۸ میلیارد تومان بود و محل هزینه آن مشخص است. از زمانیکه ما آمدیم، ۳۸ تا ۴۰ میلیارد تومان هزینه کردیم و دریافتی بازیکنان بین ۱۵ تا ۲۰ درصد بود، اما به جز پاداش ها اکنون ۷۰  تا ۷۵ درصد از قرارداد ها را پرداخت کردیم و برانکو نیز ۵۰۰ هزار یورو دریافت کرد که نشان می دهد عملکرد خوبی بود.

او افزود: پولی که باید در دوره قبلی پرداخت می شد را ما دادیم، اما هنوز کسی نگفته است که چرا قبلی ها قرارداد ها را پرداخت نکردند. ما ۵۰۰ هزار یورو باید می دادیم که پرداخت کردیم. ما میراث دار یکسری مشکلات و بدهی بودیم و زمانی که آمدیم، این مشکلات را قبول کردیم، اما فرض بر این بود که می توانیم در آمدزایی کنیم، اما نمی توانستیم چون دولتی بودیم و وقتی می خواهیم از دولت پول درخواست کنیم، می گویند نمی شود و پول نمی دهند، چون دولتی هستیم.

حبیب زاده ادامه داد: هواداران می گویند تیم اذیت شده، اما اینطور نبوده و ما می توانستیم خیلی راحت لمپن باشیم و هر روز هودار را با دروغ سرگرم کنیم و می توانستیم بگوییم آقای هوادار ما می توانیم و مسی و کی روش را می آوریم، اما به جای بازی دادن مدیریت کردیم و به تیم و مربی آرامش دادیم. مگر می شود تیمی را که در یک سال ۳ قهرمانی بدست آورده را نقد کرد؟  تیم را با ۲۸ امتیاز در رده سوم جدول تحویل گرفتیم و قهرمان کردیم، می شود نقد کرد؟ مگر می شود از اردوی ها مهم و هتل های خوب، سخت افزار مناسب را نقد کرد؟

مشاور سابق مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: نمی شود با استراتژی آرامش پیش رفت و به نظرم مدیریت افراد لمپن در پرسپولیس بیشتر جواب داده است. حق مدیر عامل داماش را خورده بودند و حق داشتند، زیرا ۱۰۰۰ بلیت تهیه کرد و حق داشت تا ناراحت باشد، اما اینکه می گویند، بازیکن نمی خواست عرب روی سکو بیاید، در حوزه اختیار بازیکن نیست.

وی در مورد اعتراض بازیکنان و هواداران مبنی بر اینکه چرا دیشب مدیرعامل تیم به حواشی واکنشی نشان نداد، اظهار کرد: ما اگر واکنش نشان ندادیم، هزار و یک دلیل داشت و اول اینکه باید آرامش تیم حفظ می شد و دوم اینکه حق با داماش بود و داشت حق گیلانی ها خورده می شد. هواداران پرسپولیس ۱۰۰ در صد ورزشگاه را پر کردند و مدیرعامل تیم نمی توانست واکنشی نشان می داد. باید مسببین اتفاق دیشب عذر خواهی کنند. فتاحی باید عذر خواهی کند و مگر ایشان به کجا وصل است که با همه بد صحبت می کند. با مسئولان، باشگاه ها، خبرنگار، مجری، بازیکن، و ...

حبیب زاده درباره اینکه آیا به باشگاه بازخواهد گشت یا خیر، اظهار کرد: من تابع نظر باشگاه هستم، اما دوست ندارم استعفایم را پس بگیرم و دلایلی برای عرب آوردم که چرا بر نمی گردم. استعفای عرب هم بهترین کار ممکن است و اگر استعفا بدهد بهتر است. شرایط خوب نیست که اعضای هیئت مدیر بخواهند برای مدیر عاملی دعوا کنند. اینجا برای فرار از آن دعوا است و هیچ منبع درآمدی ندارید و کار سخت است. بودجه یک سال ۶۰ میلیارد تومان است، اما این برای ۱۰ تا بازی است و پرسپولیس ۲۰۰ میلیارد تومان می خواهد و ما می توانستیم انجام بدهیم، اما منع قانونی داشت، زیرا ما نمی توانیم از نرم افزار های درآمد زا استفاده کنیم.

مشاور سابق مدیرعامل پرسپولیس در پایان و در خصوص جذب مظاهری و حسینی گفت: ما روی احتمالات نمی توانیم بازیکن جذب کنیم و بیرانوند در تیم و هنوز نرفته است. در مورد مظاهری بحثی نیست و امیدوارم پرسپولیس به قهرمانی آسیا هم برسد.

بیشتر بخوانید:

کسب ششمین جام برانکو با پرسپولیس/ دبل بالاخره فرا رسید

حضور پدیده در لیگ قهرمانان آسیا قطعی شد

پرسپولیس تهران ۱ - داماش گیلانیان صفر/ قهرمانی شاگردان برانکو در جنجالی ترین فینال جام + حاشیه ها

انتهای پیام/

اظهارات سهند حبیب زاده درباره اتقاقات باشگاه پرسپولیس

حبیب زاده: بهترین اتفاق برای عرب استعفا از مدیر عاملی پرسپولیس است/ بازیکن در جایگاهی نیست که برای بودن عرب در مراسم توزیع جوایز تصمیم بگیرد
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها