بازدید: 27

انتقاد مریل استریپ از رواج رفتارهای ضدمردانه

منبع : عصر ایران کد خبر: 1818265

انتقاد مریل استریپ از رواج رفتارهای ضدمردانهبازیگر مشهور سینما گفته است با اطلاق برخی چیزها با عنوان «مردانه مسموم» به پسرانمان آسیب رسانده ایم.

به گزارش تسنیم، مریل استریپ که اخیراً با سریال «دروغ های کوچک بزرگ» به خانه هوادارانش رفته است عبارت «مردانه مسموم» را مورد انتقاد قرار داده و گفته این عبارت برای مردان توهین آمیز است. او گفته «ما با بیان اینکه چیزی مردانه مسموم است به پسرانمان آسیب می رسانیم. زنان می توانند خیلی سمی باشند. مردم سمی هستند.»

استریپ که در میزگردی درباره دومین فصل «دروغ های کوچک بزرگ» که یک سریال زنانه است، سخن می گفت، این بحث را زمانی مطرح کرد که نیکول کیدمن، همبازی او طرفدار مردی را فراخواند که به کیدمن از لذتش نسبت به سریال های اولیه گفته بود.

استریپ ادامه داد:«ما فرشتگان خوبمان را داریم و فرشتگان بدمان را هم داریم. فکر می کنم برچسب ها کمتر از آنچه تلاش می کنیم به دست آوریم، مفید باشند. همه ما با هم در یک قایق هستیم. باید کاری کنیم که کار کند.»

استریپ یکی از قهرمانان برجسته حقوق زنان در هالیوود و سخنگوی موزه ملی تاریخ زنان است، در سال ۲۰۱۵ اعلام شد او سرمایه ۴۰ نویسنده زن را تأمین می کند.

استریپ که مادر سه دختر و یک پسر است در سال ۲۰۱۵ برچسب فمنیست را به نفع آنچه انسان گرایی تشریح شده، رد کرد. همان سال در نقش املین پانکهارست در فیلم «حق رأی» ظاهر شد؛ در حالی که با دیده شدن فیلم، توجهات به سوی کمبود منتقد فیلم زن در انبوه سایت Rotten Tomatoes جلب شد.

سال گذشته استریپ یکی از اعضای مؤسس ابتکار عمل زمان برای محافظت زنان از آزار و اذیت و تبعیض بود.


انتقاد مریل استریپ از رواج رفتارهای ضدمردانه
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها