بازدید: 14

علت سکوت مقامات سعودی درباره حمله نیروهای یمنی به فرودگاه جیزان از زبان سخنگوی انصارالله

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1802978
«عزیز راشد» سخنگوی نظامی جنبش انصارالله علت سکوت مقامات سعودی در خصوص حمله نیرو‌های یمنی به فرودگاه جیزان را بیان کرد.

بیان علت سکوت مقامات سعودی درباره حمله نیروهای یمنی به فرودگاه جیزان از زبان سخنگوی انصاراللهبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، «عزیز راشد» سخنگوی نظامی جنبش انصارالله گفت مقامات سعودی در خصوص حمله نیرو های یمنی به فرودگاه جیزان سعودی تاکنون اظهارنظر نکرده اند، زیرا به دنبال طراحی دروغ هایی برای این موضوع هستند.

عزیز راشد در گفتگو با شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد: پهپاد های «قاصف کا دو» امروز با اجرای عملیاتی پیشرفته، جنگنده ها را در فرودگاه جیزان سعودی هدف قرار دادند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که حمله صورت گرفته در چه چارچوبی بود، گفت دشمن همچنان با اجرای عملیات، بازار ها را هدف قرار می دهد که آخرین آن ها هدف قرار دادن منطقه ماویه در تعز بود که ۱۲ شهید و زخمی و خسارت های مادی گسترده ای به دنبال داشت.

عزیز راشد افزود همه فرودگاه های سعودی در تیررس پهپاد های یمنی هستند. از این رو، سعودی باید بداند سلسله عملیات نیرو های یمنی به این شکل ادامه خواهد یافت.

عزیز راشد در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا مقامات سعودی تاکنون در خصوص این حمله اظهارنظر نکرده اند، گفت مقامات سعودی با تعلل در واکنش، به دنبال یافتن دروغ هایی برای این قضیه هستند.

وی تاکید کرد شهر جیزان و نجران در تیررس ماست؛ اما به خاطر اخلاق و شرف خود امکان ندارد برادرانمان را در این مناطق هدف قرار دهیم، بلکه مراکز قدرت نظام سعودی را هدف قرار می دهیم؛ مراکزی که سعودی ها از آن برای حمله به یمن استفاده می کنند.

انتهای پیام/


علت سکوت مقامات سعودی درباره حمله نیروهای یمنی به فرودگاه جیزان از زبان سخنگوی انصارالله
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها