بازدید: 15

ویدئوی عجیبی که شهروند روسی از ماه تهیه کرد! +فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1801695
یک شهروند روسی در حال رصد ماه بود که به طور اتفاقی پرواز همزمان ده‌ها یوفوی سیاه رنگ بر روی ماه را ثبت کرد.

ویدئوی عجیبی که شهروند روسی از ماه تهیه کرد! + فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی یک شهروند روسی از ماه تهیه کرده است پرواز همزمان ده ها یوفوی سیاه رنگ را نشان می دهد. در این ویدئو و پس از زوم دوربین این اشیاء سیاه رنگ در حالی که در نزدیک هم و به آرامی در حال پرواز هستند در حال عبور از روی ماه دیده می شوند.

این ویدئو در تاریخ ۱۸ می توسط کاربری با نام فوتوهوتا منتشر شد. او با بیان اینکه نمی تواند آن چیزی را که می بیند باور کند در توضیح این ویدئو نوشت: "این اشیاء پرنده نزدیک به ماه نیستند، چون هیچ سایه ای دیده نمی شود. (سایه آن ها روی ماه نمی افتد). آن ها بین فضای زمین و ماه در حال پرواز هستند. با این حال به ماه نزدیکتر هستند تا زمین. مطمئناً با توجه به این فاصله اندازه این یوفو ها بسیار بزرگ است."

این ویدئو بلافاصله توسط یک کانال تئوری توطئه با نام The Hidden Underbelly با کپشن پرواز یوفو ها دوباره منتشر شد. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود. در حالی که برخی کاربران این یوفو ها را دلیل قانع کننده ای برای اثبات وجود فرازمینی ها دانستند، برخی دیگر توضیحی برای آن نداشتند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "قطعاً این ویدئو بهترین مدرک سال خواهد بود." کاربر دیگری نوشت: "کنجکاوم بدانم که مخالفان وجود فرازمینی ها چه توضیحی برای این ویدئو دارند. ویدئوی محشری بود رفیق."

گفتنی است؛ انتشار این ویدئو که پرواز ده ها یوفو را بر روی ماه نشان می دهد در حالی خبرساز شده است که چند روز پیش نیز ویدئویی که یک یوفوی درخشان استوانه ای شکل را در آسمان آمریکا نشان می داد خبرساز شده بود.

بیشتر بخوانید: رویت یوفوی درخشان استوانه ای شکل بر فراز آسمان آمریکا +فیلم

انتهای پیام/

ثبت لحظه پرواز ده ها یوفو از روی ماه

ویدئوی عجیبی که شهروند روسی از ماه تهیه کرد! +فیلم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها