بازدید: 30

زمان رونمایی از Xcover ۴S ؛ گوشی‌های فوق مقاوم سامسونگ اعلام شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1798925
طبق خبر‌هایی که به تازگی منتشر شده، سامسونگ احتمالا از مدل جدید گوشی‌های فوق مقاوم خود با نام Xcover ۴S در ماه ژوئن رونمایی می‌کند.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، خط تولید Xcover برای خریدارانی هدف گذاری شده است که به مقاومت یک گوشی هوشمند بیشتر از مشخصات تکنیکال آن اهمیت می دهند. این شرکت کره جنوبی معمولا هر دو سال یک Xcover جدید عرضه می کند و این بدان معناست که ما یک مدل جدید از این محصولات را امسال خواهیم دید.

زمان رونمایی از Xcover ۴S ؛ گوشی های فوق مقاوم سامسونگ اعلام شد

از آن جایی که Xcover ۳ راه خود را در سال ۲۰۱۵ به بازار باز کرد و Xcover ۴ در سال ۲۰۱۷ عرضه شد، کاملا منطقی است که امسال Xcover ۵ را در بازار بیابیم. البته در صورتی که این شرکت تصمیم گرفته باشد به طور کلی این خط تولید را متوقف کند ما امسال مدل دیگری از آن نخواهیم دید.

باید بگوییم که این اتفاق نخواهد افتاد، زیرا افرادی که در GalaxyClub این دستگاه که هنوز رونمایی نشده است را در یک خرده فروشی هلندی شناسایی کرده اند. این گوشی جدید Xcover ۵ نامیده نخواهد شد، بلکه Xcover ۴S نام آن خواهد بود. این بدان معنا است که این مدل نسبت به نسخه پیشین خود که دو سال پیش رونمایی شده بود ارتقا زیادی ییدا نکرده است.

زمان رونمایی از Xcover ۴S ؛ گوشی های فوق مقاوم سامسونگ اعلام شد

بر اساس فهرست گلکسی Xcover ۴S دارای قیمت ۲۵۰ یورویی خواهد بود. این قیمت بیشتر برای دستگاه های میان رده استفاده می شود نه یک گوشی که در دسته پرچمداران قرار دارد. این دسته از گوشی های فوق مقاوم همیشه طرفدارانی دارند که آن ها را به هر قیمتی خواهند خرید. هنوز هیچ تصویر یا اطلاعات خاصی از مشخصات تکنیکی این دستگاه به وسیله این خرده فروش هلندی منتشر نشده است که بتوان بیشتر این گوشی را شناخت، اما یک بازه زمانی در هفته اول ژوئن وجود دارد که این گوشی در آن تاریخ رونمایی خواهد شد.

 

منیع:  باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/


زمان رونمایی از Xcover ۴S ؛ گوشی‌های فوق مقاوم سامسونگ اعلام شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها