بازدید: 18

5 روش برای افزایش صمیمیت بعد از رابطه جنسی

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 1798096
سلامت نیوز: اگر شما هم تصور می کنید تنها داشتن رابطه جنسی، رابطه زناشویی شما را گرم و صمیمی نگه می دارد باید بگویم در اشتباهید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، تا به حال با خودتان فکر کرده اید که بهترین روش برای ایجاد صمیمیت بیشتر بعد از

سلامت نیوز: اگر شما هم تصور می کنید تنها داشتن رابطه جنسی، رابطه زناشویی شما را گرم و صمیمی نگه می دارد باید بگویم در اشتباهید.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، تا به حال با خودتان فکر کرده اید که بهترین روش برای ایجاد صمیمیت بیشتر بعد از رابطه جنسی چیست؟ اگر شما هم تصور می کنید تنها داشتن رابطه جنسی، رابطه زناشویی شما را گرم و صمیمی نگه می دارد باید بگویم در اشتباهید.

اگر می خواهید رابطه صمیمانی با هم داشته باشید بهترین کاری که می توانید بعد از رابطه جنسی انجام دهید در آغوش گرفتن و نوازش یکدیگر است.

البته اگر صادقانه بخواهیم صحبت کنیم بعد از فعالیت شدید جنسی و رسیدن به ارگاسم در آغوش گرفتن طرف مقابل کار سخت و گاهی آزار دهنده است و شاید شما جزو طرفداران این روش نباشید. اگر شما با در آغوش گرفتن و نوازش بعد از رابطهط جنسی مشکل دارید نمی توانن به یقین گفت که محکوم به کمتر شدن صمیمیت در رابطه زناشویی خود هستید.

خوشبختانه راههای دیگری هم وجود دارد که بتوانید جایگزین در آغوش کشیدن و نوازش بعد از رابطه جنسی کنید. به گفته ربکا هندریکس Rebecca Hendrix، روان درمان گر روابط زوجین، فقط به این دلیل که شما یا طرف مقابلتان اهل بغل کردن نیستید یه این معنی نیست که محکوم به سست شدن رابطه بینتان باشید.

هنگامی که شما و همسرتان با هم رابطه جنسی دارید در واقع دایره ای میسازید که فقط شما دو نفر ساکن آن هستید و هر چیی که بتوانید ارتباط بین شما را قوی تر کند بیشتر شما را در این دایره نگه می دارد.

این 5 راه را برای بیشتر شدن احساس صمیمیت بین خودتان امتحان کنید.

افزایش صمیمیت بعد رابطه جنسی فضای گرم بینتان را حفظ کنید

اگر نمی خواهید طرف مقابل را در آغوش بکشید، به این معنی نیست که مجبورید بالافاصله از تخت خواب بیرون بیایید و از هم جدا کنید. می توانید فیلم مورد علاقه تان را پخش کنید و کنار هم نگاه کنید. کنار هم دراز بکشید و بدون گفتن حرفی مشغول مطالعه شوید.

با هم دیگر به تخت بروید حتی اگر نیازی به نزدیکی ندارید. همه این کارها باعث می شود صممیت بینتان بیشتر شود.


افزایش صمیمیت بعد رابطه جنسی با هم دوش بگیرید

رابطه جنسی می تواند باعث عرق کردن زیادی شود و بنابراین بعد از رسیدن به ارگاسم احساس کنید نیاز به دوش گرفتن دارید نه بغل کردن. می توانید در این گونه مواقع با یک تیر دو نشان بزنید و با هم دوش بگیرید و همدیگر را نوازش گونه بشویید. با این کار یک فرصت عالی برای افزایش صمیمیت بین خودتان ایجاد کرده اید.

افزایش صمیمیت بعد رابطه جنسی با صحبت کردن


اگر هر دو طرفتان بعد از رابطه جنسی حس حرف زدن دارید، کنار هم دراز بکشید می توانید بالشی زیر دستتان گذاشته و مثلا حین نوازش موهایش در مورد بهترین بخش رابطه جنسی ای که این بار تجربه کردید صبحت کنید. یا در مورد فانتزیهایی که می خواهید دفعه بعد تجربه کنید. در مورد هر چیزی که فکر می کنید پیوندتان را محکم تر می کند صحبت کنید. هر چه حرفهایی که می زنید خصوصی تر باشید صمیمیت بینتان بیشتر خواهد شد.


برای افزایش صمیمیت بعد رابطه جنسی هم را ببوسید

شاید در آغوش هم خوابیدن و زل زدن به چشم هم زیادی برایتان غیر واقعی به نظر برسد و فکر کنید این رفتار مخصوص فیلم هاست ولی به هر حال این معنی را ندارد که همه تماس های فیزیکی را کنار بگذارید. بوسه هم مثل در آغوش کشیدن احساس صمیمیت را بیشتر می کند. مطالعه ای که در سال 2014 انجام شد نشان داد وقتی هم را می بوسیم نه تنها فعالیت مغز جهش پیدا می کند بلکه امواج مغزتان با امواج مغز طرف مقابل هماهنگ می شود که منجر به بالا رفتن سطح صمیمیت شما خواهد شد.


برای افزایش صمیمیت بعد رابطه جنسی در تختخواب به هم نزدیک تر شوید

نزدیک شدن بعد از رابطه جنسی فقط به معنای رفتارهای خیلی رمانتیک وعاشقانه نیست. میتوانید با کمی سرگرمی هم صمیمیت بین خودتان را افزایش دهید. اگر به رقابت علاقمند هستید می توانید با هم کارت بازی کنید. کلید اصلی گذراندن وقت با کیفیت کنار هم است. هدف شما ایجاد صمیمیت و راحتی بیشتر بین خودتان است.5 روش برای افزایش صمیمیت بعد از رابطه جنسی
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 1
 • 5 روش برای افزایش صمیمیت بعد از رابطه جنسی


  سلامت نیوز: اگر شما هم تصور می کنید تنها داشتن رابطه جنسی، رابطه زناشویی شما را گرم و صمیمی نگه می دارد باید بگویم در اشتباهید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، تا به حال با خودتان فکر کرده اید که بهترین روش برای ایجاد صمیمیت بیشتر بعد از
 • صمیمیت خانواده با فرزندان رابطه عاطفی را افزایش می‌دهد


  خانواده‌ها باید در برقراری روابط عاطفی صمیمانه با فرزند خود بکوشند تا از بروز معضلاتی مانند فرار از خانه و نابسامانی کانون خانواده جلوگیری کنند.
 • کدام رفتار جنسی برای مردان و زنان در رابطه جنسی جذاب تر است؟


  سلامت نیوز: مردان اغلب برای داشتن فانتزی های جنسی مشهور هستند ولی یک نظر سنجی جدید نشان داد که آن ها تا حدودی امیال متفاوتی دارند. پس بخوانید: کدام رفتار جنسی برای مردان و زنان در رابطه جنسی جذاب تر است؟ به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، اغ
 • ارضا جنسی و صمیمیت بیشتر با یک راهکار ساده


  سلامت نیوز: رسیدن به رضایت جنسی کلید موفقیت یک زندگی مشترک صمیمی است و برای رسیدن به این صمیمیت فقط یک قدم ساده و البته جسورانه باید برداشته و از فانتزی های خود با شریک زندگیتان صحبت کنید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، زمانی که در یک را
 • ۸ راهکار برای افزایش صمیمیت در زندگی مشترک


  بنابراین یکی از مهم‌ترین عواملی که زنان آن را باعث ایجاد صمیمیت می‌دانند، گفت‌وگوی رضایت‌بخش با همسرشان است. هرچند داشتن زمانی برای گفت‌وگو از دیدگاه زنان مهم است، اما عامل مهم‌تر کیفیت گفت‌وگو و تداوم آرام و لذت‌بخش آن است.
 • 4راهکار کلیدی برای افزایش صمیمیت در زندگی زناشویی


  با انجام کارهایی کوچک می توانید همسرتان را خوشحال و صمیمیت در زندگی زناشویی را افزایش دهید.
 • صمیمیت در رابطه زناشویی، منظور چیست؟


  رابطه زناشویی بین شما و همسرتان سلامت جسم و روان هر دوی شما را تحت تاثیر قرار می دهد.
 • فواید باورنکردنی صمیمیت در رابطه زناشویی


  سلامت نیوز: تا به حال به این فکر کرده اید که داشتن یک رابطه زناشویی سالم و موفق چه تاثیری در سلامت روح و جسم زوج ها می گذارد و باعث تغییرات بزرگی در زندگی می شود؟ محققان پاسخ این سوال را با بیان دلیل ارائه کرده اند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از زن
 • رابطه زن و شوهری، تعریف صمیمیت زناشویی


  ما موافقیم که باید شور و جذبه زیادی در ازدواج وجود داشته باشد اما اعتقاد نداریم که باید دقیقاً «نوع» خودتان را انتخاب کنید تا بتوانید از نظر جنسی از ازدواجتان راضی باشید.
 • رابطه مادر و نوزاد، راه‌های ایجاد صمیمیت


  آسیب‌پذیری نوزادتان به این معناست که او به عشق و حمایت شما نیاز دارد و در واقع به آن وابسته است.
 • به دعوا خاتمه دهید و صمیمیت را به رابطه‌تان برگردانید


  شاید هنگامی که عصبانی هستید، شنیدن حرف های طرف مقابل برایتان سخت باشد و دوست داشته باشید که مدام حرف های او را قطع و از خودتان دفع کنید اما اگر می خواهید که گفتگوی شما ختم به خیر شود، بهتر است که حرف های شریک زندگی تان را تمام و کمال بشنوید.
 • به دعوا خاتمه دهید و صمیمیت را به رابطه‌تان برگردانید


  امكان ندارد که دو نفر با دو تربيت خانوادگي متفاوت با هم زندگي كنند و اختلافي بين‌ شان وجود نداشته باشد. مهم اين است كه چگونه دعواها و اختلاف نظرهايمان را مديريت كنيم تا به رابطه مان لطمه‌اي وارد نشود.
 • افزایش شیوع در میان زنان و از راه رابطه جنسی


  تازه‌ترین آمار رسمی ایران درباره بیماری ایدز از افزایش شمار مبتلایان به‌ویژه‌ در میان زنان و از طریق رابطه جنسی سخن می‌گوید.
 • افزایش ایدز از طریق رابطه جنسی در ایران


  رییس اداره ایدز وزارت بهداشت با بیان اینکه بیماری ایدز از طریق رابطه جنسی در کشور در حال افزایش است، جدیدترین آمار مبتلایان به این بیماری را اعلام کرد.
 • افزایش 10برابری آمار انتقال اچ آی وی از طریق رابطه جنسی


  سلامت نیوز: تعداد واقعی مبتلایان به «اچ آی وی» در ایران 100 تا 120 هزار نفر تخمین زده می شود براساس آ مارهای رسمی وزارت بهداشت تا خرداد سال95 تاکنون بیش از 32 هزار و 670 فرد مبتلا به این ویروس شناسایی شده اند که 16 درصد را زنان و 84 د

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

تیم ملی والیبال ایران یک - قطر صفر/ گزارش لحظه به لحظه

تیم ملی والیبال ایران یک - قطر صفر/ گزارش لحظه به لحظه

گزارش تصویری دیدار ایران و قطر

گزارش تصویری دیدار ایران و قطر

علیفر از گزارشگری محروم شد

علیفر از گزارشگری محروم شد

علیرضا علیفر از گزارشگری محروم شد

علیرضا علیفر از گزارشگری محروم شد

علیفر از گزارشگری محروم شد

علیفر از گزارشگری محروم شد

گزارش تصویری دیدار ایران و استرالیا

گزارش تصویری دیدار ایران و استرالیا

گزارش لحظه به لحظه کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2019| سه شکست و یک حذف شده برای ایران، عبدولی به حریف روس رسید

گزارش لحظه به لحظه کشتی فرنگی قهرمانی جهان 2019| سه شکست و یک حذف شده برای ایران، عبدولی به حریف روس رسید