بازدید: 42

«جان جهان» ویژه برنامه شبکه ۴ برای روز قدس

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1797897
گروه هنر ــ برنامه سه قسمتی «جان جهان» ویژه برنامه شبکه چهار سیما برای روز قدس است.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «جان جهان» با اجرا و سردبیری کوروش علیانی در سه قسمت در روز های ۸، ۹ و ۱۰ خرداد ماه به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود. در این ویژه برنامه که تهیه کنندگی آن را حسین شاه مرادی برعهده دارد، به صورت ویژه در سه قسمت به موضوع فلسطین، وضعیت انسانی درغزه و وضعیت کنونی فلسطین در جهان می پردازد.
در قسمت اول از «جان جهان» که روز چهارشنبه پخش می شود کوروش علیانی با حسین وهابیان پژوهشگر حوزه فلسطین و نویسنده کتاب های دیوار و آریل شارون- جاودانگی خون بار، گفت و گو می کند.
در قسمت دوم این برنامه با سید محمد اسلامی پژوهشگر حوزه روابط بین الملل میهمان این برنامه است گفت وگو می شود و در قسمت سوم با سید مهدی رسولی کارشناس امنیت شبکه و فضای مجازی در خصوص جنگ های سایبری اسرائیل گفت وگو می شود.
«جان جهان» در زمان ۷۰ دقیقه در کنار گفت وگو با میهمان دارای بخش های مختلف دیگری همچون «جنگ زیتون»، «می خواهیم برگردیم»، «اعتراضات داخلی اسرائیل» و پخش میان برنامه های متعدد دیگر است. «جان جهان» محصول گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است و ۸، ۹ و ۱۰ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما پخش می شود.
انتهای پیام

«جان جهان» ویژه برنامه شبکه ۴ برای روز قدس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها