بازدید: 13

آمادگی 4 مرکز اانتقال خون تهران برای پذیرایی از اهداکنندگان خون در شب‌های قدر

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1795238
گروه سلامت ــ چهار مرکز انتقال خون وصال، تهرانپارس، شهید ستاری و شهری ری در شب‌های قدر آماده پذیرایی از اهدا کنندگان خون است.
آمادگی 4 مرکز اانتقال خون تهران برای پذیرایی از اهداکنندگان خون در شب های قدربه گزارش ایکنا، چهار مرکز جامع انتقال خون تهران در شب های قدر آماده پذیریی از روزه دارانی است که برای اهدای خون به این مراکز مراجعه می کنند.
مرکز جامع انتقال خون وصال، واقع در خیابان وصال شیرازی، بالاتر از خیابان طالقانی اداره کل انتقال خون استان تهران در شب های قدر از ساعت ۸ صبح تا پایان مراسم ویژه این شب ها فعال است و در روز ها و شب های دیگر ماه مبارک نیز از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ آماده پذیرایی از اهدا کنندگان است.
علاووه بر مرکز وصال شیرازی، سه مرکز تهرانپارس واقع در ضلع غربی پارک پلیس، مرکز جامع شهید ستاری واقع در بزرگراه ستاری، ورودی باغ فیض و شهرری واقع در خیابان شهید کریمی شیرازی (خ استخر) فعال هستند.
پذیرش داوطلبان اهدای خون در مراکز جامع تهرانپارس، ستاری و شهرری روز جمعه سوم خرداد همزمان با شب قدر از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۴ و پنجم و هفتم خرداد ۱۳۹۸ مصادف با دومین و سومین شب قدر از ساعت ۹:۳۰ الی ۲۴ انجام می شود.
همچنین دوشنبه ششم خرداد مصادف با ۲۱ رمضان؛ روز شهادت حضرت علی (ع) مرکز وصال تنها مرکزی است که داوطلبان اهدای خون می توانند، مراجعه کنند.
انتهای پیام

آمادگی 4 مرکز اانتقال خون تهران برای پذیرایی از اهداکنندگان خون در شب‌های قدر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها