بازدید: 10

پخش مجموعه «حماسه سوم» از شبکه مستند

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1793782
گروه جهاد و حماسه ــ مجموعه چهار قسمتی حماسه سوم به کارگردانی محمد دیندار به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر از امشب(چهارشنبه)، یکم خردادماه، به مدت چهار شب روی آنتن شبکه مستند سیما خواهد رفت.
به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، مستند حماسه سوم که نگاهی نو و متفاوت را به این شهر قهرمان و مظلوم داشته،ضمن پرداختن به حماسه سازان ۴۵ روز مقاومت و نیز حماسه آزادسازی خرمشهر به تحلیل شرایط این شهر پس از جنگ و مشکلات بازسازی و زیرساخت های این شهر نیز می پردازد.
در این مجموعه که توسط گروه مستند روایت فتح تولید شده جمعی از رزمندگان ۴۵ روز مقاومت خرمشهر و همرزمان شهید محمد جهان آرا و فرماندهان فتح خرمشهر و نیز تعدادی از مدیران اجرایی حضور دارند.
همچنین گوینده خبر آزادی خرمشهر دکتر محمود کریمی گوینده خبر تاریخی آزادسازی خرمشهر پس از سال ها جلوی دوربین مجموعه مستند حماسه سوم قرار گرفته و از آن روزهای پرشور می گوید.
مجموعه حماسه سوم در ادامه مستند سینمایی از آزادی تا آبادی ساخته شده که سال گذشته از شبکه های مختلف سیما پخش شد و بازتاب های فراوانی در میان مردم و رسانه ها و محافل فرهنگی اجتماعی، سیاسی و اجرایی کشور داشت.
مجموعه حماسه سوم از چهارشنبه اول خرداد به مدت چهار شب حدود ساعت ۱۹.۱۵ از شبکه مستند سیما به روی آنتن خواهد رفت.
انتهای پیام

پخش مجموعه «حماسه سوم» از شبکه مستند
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها