بازدید: 14

پمپئو: ایران هیچ‌کدام از شروط دوازده‌گانه ما را اجرا نکرده است

منبع : فرارو کد خبر: 1793727
وی همچنین در مورد نقش ایران در حادثه الفجیره مدعی شد: ما هنوز به جمع‌بندی قطعی در این زمینه نرسیدیم. اما شکل این حمله و شواهدی که وجود دارد، این احتمال را تقویت می‌کند که ایران در این حمله نقش داشته باشد.

پمپئو: ایران هیچ کدام از شروط دوازده گانه ما را اجرا نکرده است

وزیر امور خارجه آمریکا در تازه ترین اظهارات خود گفت: ایران هیچ کدام از خواسته های دوازده گانه ما را اجرا نکرده است.

به گزارش اسپوتنیک، «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا در مورد افزایش اختلاف میان ایران و آمریکا گفت: ما دوازده تغییر را که می خواستیم در رفتار جمهوری اسلامی ایران و سران آن ها ببینیم اعلام کردیم، اما ایران هیچ کدام از خواسته های دوازده گانه را اجرا نکرده است.

وی در ادامه در مورد تاثیر تبادل زندانیان در بهبود روابط ایران و آمریکا گفت: همیشه معتقدم که هر کاری که کسی بتواند انجام دهد که اعتماد را ایجاد کند، اقدام مثبتی است بنابراین آزادی زندانیان گامی اعتمادساز است.

پمپئو در ادامه ایران را به انجام فعالیت های بی ثبات کننده در منطقه محکوم کرد و در این باره مدعی شد: ایران با حضور در کشور های مختلف و نفوذ در این کشورها، باعث بی ثباتی در منطقه شده است ما می خواهیم این اقدامات را محدود کنیم.

وی همچنین در مورد نقش ایران در حادثه الفجیره مدعی شد: ما هنوز به جمع بندی قطعی در این زمینه نرسیدیم. اما شکل این حمله و شواهدی که وجود دارد، این احتمال را تقویت می کند که ایران در این حمله نقش داشته باشد.

این مقام کاخ سفید هم چنین درباره توییت تهدیدآمیز ترامپ علیه ایران گفت: ما اعلام کرده ایم که اگر منافع ایالات متحده هدف قرار گیرند، چه به صورت مستقیم توسط ایران و چه توسط نیرو های نیابتی آنها، ما به شدت پاسخ خواهیم داد.


پمپئو: ایران هیچ‌کدام از شروط دوازده‌گانه ما را اجرا نکرده است
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها